EUR bazı yorumlarda suriyeliler için açın kapıları diyorlar .bırakın ab ye gitsinler diye. ab onları o kapılardan almaz bunu biliyoruz. deniz yolu ile gitmeye kalkışsalar inanın nice evlatlar o denizde boğulacak. bunun hesabını veremeyiz. biz ab gibi vicdansız değiliz. yoksa gerçekten çok iyi ders olurdu. ama o vicdandırlar başına kurtarırsa söz konusu suriyeli mülteci olunca gemileri batırıp binlercesini boğmaktan çekinmez.

  GBP usd gbp vs usd try vs try gbp

   GBP @Archimedes of Syracuse su😁👍

    EUR spekülatif her veri al diyorsa birileri belli ki satmaya çalışıyor, yok sat diye baskı oluştuysa birileri almak istiyordur. kimseye güvenilmez. bu piyasada küçük yatırımcı arabanın lastiği gibidir. yük taşır bazen dayanamaz patlar. direksiyondakiler neye karar verirse o.çoğu kişi direksiyonu okumaya çalışıyor o da yanlış onu tutan ele bakın.onu görebiliyor musunuz. bütün mesele o.

     EUR @mustafahzml sana al veya alma diyebilecek biri çıkar mı çok merak ediyorum. bakalım hangi gerekçeleri öne sürecekler 🥴

      EUR @Küçük Yatırımcı :) boş konuşmuş siyaset yapmışsın.. kral selmandan maaş alıp sosyal ortamda algı yapan adamlar bile senden daha mantıklı

       EUR @snipper21 bu yorum senin katıksız bir salak olduğunu gösteriyor.. şimdi birde bana laf yetiştirmeye başlarsın. kimlere kaldık.. donundaki bezi yeni atan ergenler prof edasıyla konuşmuyor mu..

        EUR son 5 ayda 3 milyar dolara ulaşan cari açığın yılın tamamında 10 milyar doların altında kalma ihtimali yüksektir. GSYH’nın yüzde 1’i kadar açık demektir ki, ihmal edilebilir düzeydedir. -Bu da dış finansmanda 50 milyar dolarlık tasarruf anlamına gelir ve ekonomiyi önemli bir döviz yükünden kurtarır. - Cari açıkta düzelme etkisini döviz kurları üzerinde gösteriyor. Doların 6 TL’nin altında seyretmesinde sadece kamu bankaların döviz satışı ve yüzde 24’lük politika faizi değil, aynı zamanda daralan ve sıfırlanmakta olan cari açığın etkisi olsa gerek.

         EUR @SİYAH ironinin nasıl yapılacağını bir salak bile yapsa ironi olduğunu anlarım. karşındakinin bilgi seviyesi demişsin birde mal gibi. o kelimeyi sen öğrenmeden 40 yıl önce ben kullanıp atmıştım onu. karşında dil bilim hocası varken mal diye kendi cehaletine ve sığlığına ışık tutmuşsun. klasik cahil. iki klavye tuşuna basıp dön kişot gibi hayal aleminde uçan ,kendi biliyor zanneden avamsın.

          EUR @amermo yanan notre dame hıristiyanların değil illimunatinin karargahı idi. kilise görünümlü olabilir lâkin vatikanın kabul etmediği bir yer. hem müslümanlara hem hıristiyanlara savaş açan yeni dünya düzeni savunucularının karargahı. o yüzden üzülmek yana keyif aldım. dünya mirası imiş. ya yürü git ordan.