RTALB @just economy Valla ne diyeyim ki üstad, herkes o kadar zor durumda ki söylenecek hiç bişey yok. Açıkçası ben artık satmanın faydası olmayacağını düşünüyorum ama böyle bi durumda düşünce paylaşmakta o kadar riskli ki kimsenin hakkına da girmemek lazım. Sadece şunu diyebilirim iyi düşün karar vermeden önce.

  RTALB @just economy Teşekkür ediyorum kardeşim, gönül isterdi ki böyle olmasın herkes parasına prim yaptırsın fakat olacağı buydu ve benim gözümde çok belliydi bu noktaya geleceği. Buraya olumsuz yorum atınca hemen algıcı damgası yiyorsun kimse senin zararın ne diye sormuyor ama sağlık olsun ne diyelim. Ben tüm zararıma rağmen tekrar yükselmesini madur abi ve kardeslerimin kurtulmasını inan ki çok istiyorum. Umuyorum bir şekilde sonuca bağlanır

   RTALB Allah hepimizin yardımcısı olsun ben cuma günü olan zarar neyse kabul edip çıkacağım, bu karakter yoksunu aşağılık mahlûkat ceza bittikten sonra da aşağı sürecek , cezalı lotların maliyeti ne ki 40 45 arası satış yapsa zarar etsin? Bir anda elinden çıkarırsa aylardır bağlı olan parasını almak için ne olacak? Ki bugüne kadar ki hareketleri bunu yapacağının göstergesi değil midir? Ayrıca hisse almayacağım ilgilenmeyeceğim tarzında bi açıklaması da var hali hazırda. Beklenti çok büyüdü ve ben çok terste bırakacağını düşünüyorum önümüzdeki hafta umuyorum yanılırım ve hepiniz kazanırsınız ama ben vazgeçtim...

    RTALB @Dadaş-1453 Rica ederim ne demek, dediğin gibi olumlu onca olaya tepki vermedi bugüne kadar bugün bile tüm sağlık hisseleri tavanken +5 yapamadı e şimdi bahsettiğimiz malûm şahsın ne sebepten cezalı olduğunu da göz önünde bulundurunca hiç de pozitif yaklaşamıyorum maalesef. Bahsi geçen cezalı lotların maliyeti 25 30 bandında maksimum işlem yasağı kalkınca satış vereceğini ve biraz daha salacağını düşünüyorum, bugüne kadar yaşanan olaylar ve ceza alma sebebi de dayanağım diyebilirim.

     RTALB @Dadaş-1453 Valla şimdi fikrimi söyleyeceğim algıcı diyecekler ama ben yine de söylemek istiyorum. Benim şahsi kanaatim düşeceği yönünde tabi kesinlikle yatırım tavsiyesi değil-dir.

      RTALB Ben malûm şahsın cezası bitince durumun daha da negatif olacağını düşünüyorum açıkçası. Çünkü ceza almasına sebep olan işlemler 20 25 civarında yapılmıştı ve şuan bile kayda değer bir kâr söz konusu. Diyeceğim o ki işlem yasağı biter bitmez malı boşaltır satışı verirse eyvah ki ne eyvah.. Fenerbahçe de olanları göz önünde bulundurunca mantıklı gelecektir kulağa

       RTALB Olumlu tüm gelişmelere rağmen yükselmek bi yana dibin dibini gösterdi bu hisse, son vuruşunu da bu kadar karlı bi bilançonun hemen arkasına taban yaparak yaptı. Ama söylemeden edemeyeceğim kusura bakmayın ben battım sayar başımın gözümün sadakası der bağladığım paradan vazgeçerim sorun yok fakat hisseyi bu hale getiren baskıcıların da, buna göz yuman yetkililerin de, burda herşey iyiye giderken atıp tutup yorum yapıp insanları heveslendiren bugünlerde ortadan kaybolanların da yüzü gülmesin işi gücü rast gitmesin dilerim ki..

        RTALB Kabak tadı verdi ama aylardır bekliyoruz şu maliyet bi çıksaydı

         RTALB @by ShaKeyOS Hahahaha sağol kalsin :))

          RTALB @feribey Cümle içinde bunu satın şunu alın diyor cümle sonunda ytd diyor, ne dediğini kendi de bilmiyor feribey çok de şaaapmamak lazım :))))

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.