USD Türkiye'nin en büyük rüzgâr enerjisi santralini kuracak konsorsiyumun ortağı işadamı Kazım Türker, "3.48 cent/kwh fiyatıyla devlet her yıl 270 milyon dolar tasarruf edecek" dedi.

  EURUSD @Ekonomistçi💲Finansçı💶 @FCKL104 Coca Cola'yı bir tük mü satın aldıda haberimiz yok ? Para nasıl ülkemizde kalıyor ? Bize kalan sadece çalışanların maaşları, satılan arsa ücreti ve inşaat'tan kalan para. Türkiyenin kazancı 1 ise amerika'nın 1.000. Asgari ücret 400 dolar yani saati 2 dolar.. Kaliteye bakarsak diğer 2. 3. Dünya Ülkelerine bakarak daha Kaliteli üretim yapacak kapasitemiz var. Peki bu durumda para bizde mi kalıyor Amerikada mı ?

   USD Merkez Bankası beklenti anketine göre, yıl sonu TÜFE beklentisi yüzde 9,46`ya indi. 2017 yıl sonu dolar/TL beklentisi ise bir önceki anket döneminde 3,74 TL iken, 3,71 TL'ye düştü.

    EUR Yılın ilk 7 ayında istihdamda rekor artış kaydedildi. İŞKUR istatistiklerine göre, yılın ilk 7 ayında yüzde 68.2'si erkek, yüzde 31.8'i kadın olmak üzere 643 bin 93 kişi işe yerleşti

     USD Yılın ilk 7 ayında istihdamda rekor artış kaydedildi. İŞKUR istatistiklerine göre, yılın ilk 7 ayında yüzde 68.2'si erkek, yüzde 31.8'i kadın olmak üzere 643 bin 93 kişi işe yerleşti

      USD Türkiye ekonomisi, haziran ayında 3.76 milyar dolar açık verirken yılın ilk yarısında açık 20.77 milyar dolar oldu. Ekonomistlerin haziran ayı için beklentisi, 3,90 milyar dolardı.

       Anket İSTANBUL, 11 Ağustos (Reuters) - ABD ve Kuzey Kore arasındaki gerilimin artarak devam etmesiyle risk iştahındaki azalma sürererken, bugün ABD'de açıklanacak olan TÜFE verilerine odaklanıldı. TÜFE verileri saat 15:30'da açıklanacak...

        USD Veri Açıklaması; 11:00 TRY ''Cari Hesap (USD) (Haz)'' Beklenti; -3,90B Önceki; -5,24B

         EUR Dünyanın en büyük araç üreticisi Volkswagen ile Hindistan merkezli Tata Motor's arasında, gelişmekte olan ülkelere yönelik araç geliştirmek için düşünülen işbirliği rafa kaldırıldı.

          USD Dünyanın en büyük araç üreticisi Volkswagen ile Hindistan merkezli Tata Motor's arasında, gelişmekte olan ülkelere yönelik araç geliştirmek için düşünülen işbirliği rafa kaldırıldı.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.