USD @showmethemoney Ayrıntılı bilgilendirmeniz ve dönüşünüz için çok teşekkür ediyorum..Gerekli mesajları aldım .. Umarım herkes için kazançlı bir dönem olur ..Güncel yorumlarınızı sürekli takip ediyor olacağız .Tekrar teşekkürler ..

  USD @showmethemoney Tekrar merhaba , alt coinler için yorumunuzu okudum , emeğiniz için öncelikle teşekkür ederim ..BTC nin değişen her durumu için ,her alt coinin aynı tepkiyi vermiyeceğini belirtmişsiniz .. Bu durumda eğer siz olsaydınız hangi alt coinlere yönelimde bulunurdunuz ..şimdiden teşekkür ederim

   USD @showmethemoney Çok çok teşekkür ediyorum .. Yorumunuz ve geri dönüşünüz İçin ..Soru işaretlerim netleşti..Sonraki detaylı yorumlarınızıda bekliyor olacağım .. Emeğinize sağlık 👏👏👏

    USD @showmethemoney Teşekkür ederim geri dönüşünüz İçin ..Yorumlarınızı bekliyoruz ..

     USD @showmethemoney Alt coinlere dair detaylı yorumlarınızı bekliyoruz(eos, neo,holo,bch🙂) .Şimdiden teşekkürler

      TRXTRY @garanticoin Teşekkür ederim yanıtınız İçin 🙂güncel yorumlarınızı her zamanki gibi bekliyoruz ..iyi hafta sonları diliyorum..

       TRXTRY @garanticoin Merhaba , alt coinler için %20 lik yükseliş sonrasındaki düşüş beklenti sürecinin devam ettiğini söyleyebilirmiyiz ?

        BTCUSD @garanticoin İlginiz ve dönüşünüz için teşekkür eder ,iyi günler dilerim .

         BTCUSD @garanticoin İlginiz ve dönüşünüz için teşekkür eder ,iyi günler dilerim .

          BTCUSD @garanticoin Merhaba , bu durumda BTC nin 6400 lere gelme olasılığı nedir , bu seviyelere gelmemesi durumunda alt coinlerin yükselme sürecinin yıl sonu olduğunu söylemek mümkünmüdür? Bu seviyelerden alt coinler daha da düşermi yoksa Bu seviyelerde oyalanır mı ? Şimdiden teşekkür ederim..