EUR @BaşkomutanRTE Kardeş gümbür gümbür geliyorda önce bir istanbul sözleşmesini yırtıp atsın DSÖ birleşmiş milletleri bir kovsun ülkeden üretime el atsın çiftçinin hali ortada faizi bir indirtsin sonra corona yalanını bitirsin bir tutturdular ille de millet aşı olacak milleti lezbiyen mi yapacak transeksüel mi belli değil susuyoruz ama bir yere kadar ! Aşı olmayan vatan haiini sayılacak aşı olamayana kız vermeyecek aşı olmayan köpek Muamelesi görecek böyle düşünür insanların yargılanması lazım ..vatan için canımız feda ama bir şeyleri de hükümetin el atması lazım .. isteyen olsun aşısını istemeyende ölecekse eveli ile ölsün

  gumus @sistem💢bende Gümüşde de milleti sicecekler iyi bak ..

   gram-altin @KOZANOĞLU Lan Niyazi dünyanın en büyük ekonomik krizi yaşanıyor bunu martdan sonra göreceksin İşsizlik kaos iflaslar batışlar sen zannediyorsun dolar 7 nin altına düşecek altın 390 -420 düşsede yakında 500 lerde .. dijital para kripto para nın arkasında yine altın olacak .. O kadar banka boşuna mı altın topladı ? Avrupa’da bankalar banknot almıyor değerli metal altın gümüş alıyormuş ..

    gram-altin @yunus-kaldirim Hiper enflasyon ABD 12.15 trilyon para basacağı söyleniyor 200 yılda bastığı 3 trilyonu sadece pandemide bastı .. bu da demek oluyor ki bütün dünyaya hiperenflasyonun ihraç edileceği bütün dünyanın ekonomilerinin alt üst olacağı kaos ülkelerinin halk ayaklanması ve sonrası dünya devleti dayatması .. ve tarım politikası peki senin düşüncen ne ?

     USD @parasızadamm Zaten dolar son kez zirve yapacak ondan sonra bir hafta sonu 8.5 10 lardan 5,4 e düşecek doların çöküşü yakın

      USD @Dark6 Dolar bir daha zirveye tırmanır son defa ondan sonra dolar patlar dikkat edin elinizde patlamasın çökecek.. altın ise Nisan dan sonra çok hızlı yükselecek ..

       gram-altin @selo85 Bekle biraz daha FED para Bassın 5-10 trilyon dolar daha bak nasıl fırlıyor altın

        gram-altin @selo85 rahat ol 🤙 elbet çıkacak bekle bütün sistem değişecek .. borsa araba ev emlak fabrika hepsi batacak bekle ..

         gram-altin @selo85 Altın yükselir bekle Mart Nisan felaket yükselecek bekle

          gram-altin @selo85 Altın yükselir bekle Mart Nisan felaket yükselecek bekle

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.