USD Bu Platform da haber paylaşımı yapıyorum. Haberleri görmek istemeyenlerin beni engellemesini rica ederim.

  BTCUSD @buluski Not : 30 Nisan tarihi itibariyle başlıyor uygulama.

   BTCUSD SON DAKİKA: Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Kripto Para ödeme hizmetlerinde ve elektronik para ihracında kullanılamayacak. 📌 NOT : Papara, ininal gibi Elektronik para kuruluşları bundan böyle kripto para borsalarına para aktarımına aracılık edemeyecek

    RUB @hayriinegol Hep ayrı düşüyorlar gibi ama sonradan bir şekilde bir araya gelebiliyorlar. Aynı fikirdeyim.

     UAH Ukrayna Devlet Başkanı Zelesnkiy: “Erdoğan bağımsızlığımızı ve egemenliğimizi destekliyor. Duyduğunuz üzere Rusya, Türkiye’ye turist gitmesini kısıtladı. Bence biz turist sayılarını artırarak bu konuda Türkiye’ye desteğimizi göstermeliyiz.”

      RUB Rus politikacı Jirinovski: "Türkiye, Libya’da bize engel oluyor, Suriye’de bize engel oluyor, Azerbaycan’da bize engel oluyor. Şimdi de Ukrayna’da bize engel olmaya başladı."

       USD 🛑Bayram sonrasına kadar kapalı kalacak restoran ve kafelerde iflas oranının yüzde 25'e çıkacağı tahmin ediliyor. ‼️TURES Başkanı Bingöl de destek gelmemesi halinde açılma sonrası 300 bin istihdam kaybı yaşanacağını belirtti‼️

        GBP 🛑İngiltere de Avam Kamarası, Çin’in Doğu Türkistan’da Uygur Türklerine yönelik hak ihlallerinin,soykırım olarak tanınması için 22 Nisan’da oylama yapacak.

         USD İçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma sürecinde ülke genelinde bugünden itibaren "yoğunlaştırılmış dinamik denetim" uygulanacağını açıkladı.

          USD ABD’den Rusya’ya yeni yaptırımlar‼️ 🛑Nedenler: SolarWinds hack olayı, seçimlere müdahale, Kırım'ın işgali. 🛑10 Rus Diplomat sınır dışı edildi. 🛑32 şahıs, kuruluş ve 6 Rus teknoloji şirketine yönelik yaptırımlar açıklandı 🛑Rus tahvil ihracına yönelik önlemler.

           USD ABD yönetimi, Rusya'nın ABD başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddiasıyla Moskova'ya yeni yaptırımlar açıkladı. Buna göre 10 Rus diplomatın sınır dışı edilmesinin yanı sıra çeşitli kurum ve kuruluşlar yaptırım listesine eklendi.

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.