USD Bu Platform da haber paylaşımı yapıyorum. Haberleri görmek istemeyenlerin beni engellemesini rica ederim.

  GBP İngiltere, Türkiye’den seyahatlerde karantina şartını kaldırdı.

   GBP İngiltere, Türkiye’den seyahatlerde karantina şartını kaldırdı.

    CNY Amazon çalışanlarına telefonlarında TikTok kullanmayı yasakladı ABD merkezli internet alışveriş devi Amazon'un çalışanlarından Çinli şirket ByteDance'e ait TikTok uygulamasını telefonlarından silmelerini istediği belirtildi.

     LYD Libya Genelkurmay Başkanı: Türkiye ile iş birliği yeni başlıyor Libya Genelkurmay Başkanı Korgeneral Muhammed eş-Şerif, Türkiye ile imzalanan mutabakat muhtırasının Trablus'un kurtarılmasına büyük katkı sağladığını söyledi.

      GBP Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiltere ile serbest ticaret anlaşması imzalamaya çok yakın olduklarını söyledi.

       USD ABD 23.11 milyar dolar karşılığında Japonya’ya 105 adet F-35 satacak.

        USD ABD Dışişleri’nden Ayasofya hakkında ilk tepki; •Statüsünün değiştirilmesinden dolayı hayalkırıklığına uğradık •Herkese açık olması konusundaki hükümetin tavrını anlıyoruz, takipcisi olacağız. •Herhangi bir mani olmadan herkese açık olmalı

         gram-altin Soruya cevap vermek yerine engellemeyi tercih etti 😀

          gram-altin @Zebercet Biz daha ölmedikte ki “biz” in tanımı kimlerden oluşuyor?

           gram-altin Erdoğan: "Ayasofya'nın dirilişi Mescid-i Aksa'nın özgürlüğe kavuşmasının habercisi, Müslümanların fetret devrinden çıkış iradesinin ayak sesidir."

             

            Pro Üye Olun

            FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.