USD @Mehmet Ali Gallagher Abim, şu an dolarda olsan tl ye mi geçeceksin? Hayır.. ee zaten zarar yazmış. Bırak sterlinde kalsın. 1.25-1.26 da, 1.30 da gö-re-cek. Ne demiştik? Bu saatten sonra 1.20 olmayan kurun a. Q. Bizi bitiren piyasanın ters işlemesi oldu. Dxy çok güçleniyor, tamam olur ama tl pozitif ayrışıyor. Şu var, her zaman düştüğün yerden kalkarsın. Sterlinden düştük, sterlinden kalkarız. Ayrıca, bu kadar zayıf sterline ağalar izin vermez.

  USD @Mehmet Ali Gallagher Abim, tatildeyim 1 haftadır. Valla bakmıyorum bile. Çok güzel gömdü bize. Bu p.. Borris teknik temel bırakmadı. Tek umut iki manyağın Borris ve Trump ın alternatif pazar oluşturmasında kaldı. Zaten dolar da, zarar yazıyor. Orada bekleyeceğine sterlinde beklesin.

   USD @prot Hocam, parite de gömdü beni valla. Gbp/usd belamı s.. ti.

    USD Ama doların bu seviyede olmaması lazım. Ama ekonomi kötü. Ama kamu bankası dolar satıyor da düşüyor. Aslolan fiyattır ve piyasa fiyatı bu. Tek gerçek fiyattır ve bu işle uğraşanların eline verdiler. Paritelerle uğraşıp şu an terste değilim diyen yalan söylüyor. Bu zarar çıkar mı? Çıkmaz. Niye? Fırsat maliyetini koyarsan, senin aldığın fiyata gelse bile zarar yazar. Bitti mi? Bitmez. Bu saatten sonra bu durumdan ders alıp devam ederiz. Twitter da iki üç hoca var, harbi hoca, onlar bile çuvalladı. Temmuz ayı çok öğretici oldu. Demekle neymiş? Gaza gelmemek lazımmış, burada panda Yok develer varmış. Bu sözlerim önce kendime.

     USD @analog Adım adım yaklaşıyoruz ekime.şaka maka olmadı.

      USD @analog İnşallah çift dibe gitmiştir. Tek dönüş umudu. TObo yu bozdular. Buradan dönenmezse aşağısı karanlık. Tek dönme umudu rsi da yine pozitif uyumsuzluk var. Al verir. Geçen 2 seferdir çalıştı.

       USD @analog Yazı tam çıkmamış. Cübbeli der ki: dövsen bela, si...... sen zina. Aynı o durumdayız.

        USD Yapacak birşey Yok. En iyisini cübbeli söylemiş: 

         USD @ugr00 6.10 olacak ama 6.10 olacak diye dolar almadım.ben faiz yemem, artı şirketin dolar ödemeleri olur. Bu seviyeler fırsattır. Buna hedge etmek denir. Artı, devletin dolar 6 olsun, 5.70 olsun gibi ufak hesapları yoktur. O dediğin hükümet.

          USD @byldrm10 @brydrm10 Nasıl gelecek? Bist i takip. Bu faiz indiriminin aynı zamanda BİST’e artı yazması gerekiyordu. Yazdı mı? Hayır. Yani yabancı düşük doları fırsat bilip elindeki malı bizim yerli yatırımcıya kitler. Alır dolarını ülkeyi terkeder. O zaman döviz artı yazar.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.