USD @ortasikletkur Ben paritedeyim. O savaş çıkar paşa.

  GBP @eko_034 Hoca, anlamadım ki bu pariteyi. Düşeni kırıyor. 61.8 gitmesi lazım, yine dönüyor. Gidecek sıkıntı Yok ama bezdiriyor.

   GBP @wertuyu Tfx le çalışıyorum. Memnunum. Türkiye finans katılımın.32 gram limit var ama.

    USD Halka ateş eden rütbelilerin hesabı görüldü, görülüyor ve görülecek. Ama.... hiçbir şeyden haberi yokken, tatbikat adıyla oralara götürülüp, kemerlerle dövülen, Boğaz’ı kesip öldürülen, köprüden aşağı atılan, linç edilen erlerimiz. Sizin ahlarınız yerde kalmayacak.

     USD @win✅✅✅ Geçen de gözüme çarptı. Gbp/usd ye 1.20 filan sallıyordun. Ben 1.2480 den al dedim millete, bir gün sonra 1.2570 yazdı. Allah tan memlekette sallasana birşeyler yapmıyorlar.

      USD @win✅✅✅ Hoca, kimseye sormuyorum, senin tahmininin ekran görüntüsünü aldım. Bu da benim tahminim, ay sonu hedefi 5.99-6.10 arası. Senin gibi 30-40 kuruş marj da koymadım. Bak bu da grafik. Polemik Yok rakamlarda görüşürüz.

       USD @win✅✅✅ Bırak onsu şimdi. Dolar yorumunun görüntüsünü aldım. Güzel atıp tutmuşsun. Benim tahminim sayfamda. Sen de al, benim tahminimi. Bugün adam yazmış bana, 6.14 den aldığını 5.58 den satmış panikle. İşte bunlar hep senin gibi bilmediği halde yorum yapanlar yüzünden.

        USD @win✅✅✅ Kardeş, aldım ekran görüntümü. Ben kuru sıkı atmam ama. Benim sayfada da iddialar var. Sen de al. Ben ay sonu yayınlıcam bunu. Burda kuru sıkı atmayı görürsün. Şakın bana terstesin diye filan konuşma. 1280 den onsu, 1400 parite ile ortalama dolar maliyet 5.40. Polemik Yok. Temmuz sonu konuşuruz.

         USD @🏆🏆GOLD🏆🏆 Hiç sıkıntı Yok. Konuşuruz yine.

          USD @🏆🏆GOLD🏆🏆 Bakarız nasıl geldiğine. Formasyon oluşumuna, göstergelere filan. O zaman konuşuruz. Şimdi ne söylesek falcılık olur.