USD @Beyaz-Siyah @ardaertan Ahaha, kandırın kendinizi. Kaç zamandır dolardasınız acaba? Kar yazmıştır mutlaka eminim. Ama kaç kere düştü çıktı düştü çıktı. O düşme ve çıkmalarda al sat yapmadıysanız kara geçmediyseniz zarardasınız.

  USD @Hasret25 Ne kadar zararın var bilmiyorum ama bu kadar da üzülme para İçin, canını sıkmaya deymez. Dolar al sat olarak değil de, arbitraj yaparak zararını çıkarabilirsin. Dolarını Euro’ya, ya da Avustralya dolarına çevirip miktarını arttırabilirsin.

   USD @emre-yayla Abiciğim nerden duyacak, mahalle bakkalından ya da nalburdan duymuştur. Böyle bir duyum alabilen adamın burada ne işi var, mabadıyla düşünen, beyninin üstüne oturan insanlar bunlar, önemseme.

    USDAUD Yorumlara bakınca bir şeyi yanlış anladığımı fark ettim. Dolarım var diyelim, usdaud oranı 1,45 gösteriyor şu an, bu 1 usd 1,45 aud ediyor anlamına gelmiyor mu? Birkaç hafta önce 1,48 idi bu oran, şu an herkes oran çok iyi geçiş yapın demiş. Ben ters mi anlamışım acaba, düşük olması mı iyi yani?

     gram-altin @msdt44 Kafanız mı çalışmıyor aq, adam ailesi ile yaşıyor, kira, fatura derdi yok, ve bekâr, sadece kendi keyfi masrafları var, standart stabil bir hayat yaşıyor, alkol sigara da olmayınca nereye harcayacak parayı diye düşünemiyor musunuz?

      USD @Adnan Yaşar Burada aklını kullanan insanlar da varmış, aklınıza sağlık diyorum, sonunda kaliteli bir yorum okudum çok şükür.

       USD @Kumarbaz21 Yauv he he. Birkaç kişi terste kalıp birkaç bin tl zarar etti diye yapacaklar bunu he. Dolar o dediğin seviyelere gelirse eğer oradan alıp terste kalanlar olacak yine. O zaman hadi bakalım doları 15 tl yapalım da çıkıp ev alsınlar mı diyecekler. Ee oradan da alıp terste kalacak olanlar olacak elbette. O zaman ne olacak? Eyy milletim, doları 8 tl yapacağız, bozdurun, sonrasında hemen düşüreceğiz he haberiniz olsun diyecekler ki kimse o seviyelerden girmesin. 3 kuruşluk akıl ile milyonluk yorum yapmak, yaşayamayacağım şöyle bir kafa buna çok üzülüyorum.

        USD @Furkan3636 Ahaha, burada gördüğüm en iyi yorumlardan. Çok haklısın. 😅

         USD @sistem 12 @sistemxsistem 9.40-11 arası bir daha bir şeyler yazacak, onu demek istiyor. İnecek mi çıkacak mı o da bilmiyor. 😅

          Bizi Takip Edin

            Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.