BTCTRY @osman-kaya Risk almayan para kazanamaz. Güzel düşünmüşsün. 👏👏315,000'e yine test edeceğini düşünüyorum.

  BTCTRY 301.000 - 302.000 aralığında büyük alımlar oldu. 300.000 altı şimdilik görünmüyor. 310,000'e doğru yolculuk başlar.

   BTCTRY @katakulli 315,000 yine görecektir. 2021 senesi bitcoin senesi olacak. Tüm analistler hedefi büyük tutuyor.

    BTCTRY Sakin olun millet bu düşüş alım fırsatıydı. Millet en iyi şekilde değerlendiriyor. Toplaya toplaya geliyorlar.

     USD Doların 7 lirayı görmesi için faizlerin en az % 21'e çekilmesi lazım. Buda piyasada faizden hazır para yemek, üretimin durması, esnafın batması demek. Bakalım 21 Ocak'ta faizlere dokunacaklar mı? Ama bir gerçek var ki Biden birilerine dokunacak. Doların yükselmesini geçici durdurmak için belki 150 baz puan gibi tek kurşunluk atım yapabilirler. Faizler sabit kalırsa eğer dolarda piston yukarı.. 🚀🚀

      USD Bayern Münih düşer hükümet düşer Merkez Bankası düşer ama dolar düşmez. Faiz artışları da çözüm olmuyor. Şimdi tuttular........

       BTCTRY Arkadaşlar bazı ekonomist ve astrologlar 2021 yılının kripto para yılı olacağını söylüyor. Yeni Dünya düzeninin bir parçası bu. Tüm şirketler, zenginler, bireysel yatırımcılar bu çatı adında buluşuyor. Dünyada kağıt paranın popülerliğini kaybettiğini belirtmekteler. Bu bitcoin daha çok kazandırır. Yeter ki 2020 Mart ayındaki gibi yaşanan sert düşüşe yakalanmamak gerek. Onun dışında ibiş çıkışlar alım satım yeri olarak görülmeli.

        USD Piyasa alt üst oldu. Yüksek faizlerden dolayı para dönmemeye başladı. Üstüne o kadar faiz artışına rağmen düşürülemeyen dolar kuru var. Birde Biden kulaklarını çekerse bunların ekonomi 👎 HSBC 6,50 demiş galiba dolara. Tabi faiz tatlı geliyor kodumuğun kenelerine. HSBC gitsin kumda oynasın.

         USD @scarf Bu rakamların doğruluğu tartışılır. Merkez Bankasının kasası boş eksi rezervlerde olduğunu cümle alem biliyor. Dolar toplamaya çalışıyorlar. Swap anlaşması olmadan kasa zor dolacak gibi.

          USD Kan emici bankalar faizlerden gelen paradan ellerini ovuşturup doları düşük tutmaya başlamış. Parayı faize yatırmak bir başkasının hakkını gasp etmekle eşdeğer. Yedirmeyin bunlara para mara.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.