ETHUSD Arkadaşlar cüzdan olayı nasıl oluyor biraz anlatabilir misiniz? Hangisini tavsiye edersiniz, nerden alınır? ileride ya da geriye dönük devlet vergi talep eder mi acaba, cüzdanla alım satım yapılsa kripto alım satım yapıldığı anlaşılabiliyor mu bankalardan ve borsalardan ?

  ETHUSD @Crypto Kahin @ eth dan çıkış yapmalı mı beklemeli mi acaba en yüksek 1850den alnıştım 1600den de aldığım var...bir de xvg/eth, dot, tct, xlm, bch için ne zanan çıkış yapılmalı sizce daha artarlar mı?

   USDTTRY @Mehmet alp çok sağol

    ETHUSD @Crypto Kahin @ az miktarda chz almıştım sattım biraz kar ettim, ondan aldığımı neye yatırsam diye düşünüyorum şu an, chz bana 2 -3 günde yaklaşık 3 katı kar ettirdi ama az miktarda para girmiştim zaten, sizce benzer durumda hızlı sonuç alabileceğim coin var mıdır ? Paylaşım yaptığınız twiter , youtube hesabınız vs. varsa da takibe almak isterim..bu arada baya altcoinim oldu azar azar, blz, tct, bch,xlm,dot,eth..ethı bozdurmadım 2500, 3000 civarı olana kadar ellemeyi düşünmüyorum ortalama alışım 1750 falandır..

     USDTTRY binance globaldeki tl yi nasıl banka hesabıma aktarabilirim?

      NEOTRY @BEYAZYILDIRIM bu seviyeden alınır mı biraz daha düşer mi sizce

       NEOUSD @usta091u teşekkürler

        NEOUSD neo için alım yeri nedir ? bu seviyelerden alınır mı?

         ETHUSD @Crypto Kahin @ @Crypto Kahini @ yok bozmadım tersteyim hala eth'da, param oldukça bu alt coinlerden de ekleyeyim azar azar , yüksekten almiyim yine dedim😬 bu arada yılın 2. yarısında devlet vergi almaya başlayacakmış diye haberler gördüm nette, bizi kötü etkiler herhalde, umarım vergiye kalmadan bozdurmuş olurum..

          ETHUSD @Crypto Kahin @ @Crypto Kahini @ link , neo, ltc için kaçtan giriş yapabiliriz ?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.