USD Uzun vadede yükseliş sürecek gibi görünüyor. Ama kısa vadede, bu şimdilik doyum noktası gibi. Kar satışları ile bir miktar geriliyor, ancak ABD deki heyet bugün 18 gibi olumlu hava yaratmaya çalışacak. Bu günlerde Çerkez’den bir gece yarısı sürpriz ve yüksek bir faiz artışı eli kulağında. Bunun dışında yarın yeni ekonomi modeli açıklanacakmış. Piyasalara biraz moral olsun diye erkene çektiler. Merkez döviz satım ihaleleri veriyor. Kısa vadede suni de olsa ard arda birkaç hamle ile düşüş olabilir. Ya hiç bozdurmayıp aylarca beklemek en iyisi. Ama al sat için şu an bu noktadan girmek, uzun süre terste kalma riski taşıyor. Sabah 28 lerden alıp simdi 42 lerden satarak bir miktar karla çıkmak en mantıklısı. tekrar yarın öğle ya da pazartesi gibi 28 lerin alım fırsatı olarak gelecegini düşünüyorum. Saat 3ngibi alım fırsatları çıkmazsa, pazartesi sabaha kadar repoya vereceğim TLyi. Benim öngörülerim bu şekilde.

  XRPTRY Toplantı oncesi coşnlerle devletlerin savası gözümü korkuttu 3.0 maliyetli xrp yi 4.04 den sattım. Umarım yine erken sattığım icin pişman olmam

   XRPTRY 2.0 SAN tekrar alırım. Bu dengesiz coin çıkışta da düşüşte de ayarı yok. 3 günde 2 den 6.30a. Destekleri kırmaya başladı.

    KFEIN 16.65 alıp 17.11-17.30 ararsınsattım bugün sonra 16.97 alıp 17.11-17-25 Ataş I SARGIN sonra 17:00 alip 17.21 den sattım. Sonra 17 .03 ort alıp kapanışta karanlık odada 17.00 dan verdim. İyi trade di güzel kazandım şükür. 16.9-17 arası alıp 17.31 deki dirence kadar kesmeli satılır. Pazartesi devam edecek gibi.

     ADESE @para para 💸 Bu hafta bu çıkışı öngördüm. Grafikler işaret ediyordu. Pazartesi yüklü aldım salı akşama kadar tuttum sonra sattım. Dün yine de ir şans verip sabahtan aldım. Kımıldamadı sattım. Bugün öğleden sonra tavan yaptı. Canı sağolsun. Bir gün bir yerde kıstırırım artık.

      THYAO @dirilis-ertugrul3 1,5 TIL once 19 tl den 500 bin tl lik aldik. Unuttuk gercektende. 500 bin lira oldu. Su an 275 bin tl. Geçmiş olsun. Unutmak istediğiniz paranız varsa buyruk alın unutun.

       gram-altin @hyararnissan Sana güvenip 20 KG aldık şimdi.

        gram-altin @Hesap kapatılmıştır. @Şebnem Ş.🥂🍾🍹🤑🧚‍♀️👱‍♀️ Dün 274 tl den 20 Kg altın almıştım. Ama senin bu yorumunu görünce hepsini 272 den bozdurdum hemen. Senin yorum nedeniyle 4 ay bekleyeceğim. 250 olunca tekrar alacağım. 4 ay sonra görüşürüz.

         gram-altin @paralandım54 Kavanoz kapağı al, toplu halde. Bir kasket tak kafana. Teyzelerin geçtiği yol üstünde ıslık çalarak satarsan kazanırsın. Tanesi 25 kuruştan. Tam 100 bin kavanoz kapağı. Müthiş.

          USD Ben demiştim

           USD Ben demiştim

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.