USD @zalimo @kurmanc yaklaşımını düşünceni s.keyim. terörist köpekleri insan yerine koyupta burda duyar kasma. Ha onları çok seviyorsan ülkeden s.git , yada çok dağa da g.tune soksunlar mermiyi.

  EUR @yeKnam Muhtemelen

   gram-altin @Rma1989 evet var

    USD @FinansçıDaFii 3 5 kuruş kazanmak için bu kadarmi vatanına düşman olur bir mahlukat.

     USD @Kıt Kanaat 🇹🇷🎗TL️💲 💶🎖 Su ülkede ne zaman üretim yapılmak istense her zaman bir tas konulmuş tarih boyunca. uçak, araba, teknoloji, ne düşünürsen. Bize düşen adam akilli destek olmak ortaya fikir koymakken boş eleştirilerle, saçma sapan yalan yanlış bilgilerle köstek olmak değil. Haydi bakın 3 kuruş kar etmenize.

      USD @metelona 3 kuruş kar etmek uğruna dinle islamla peygamberle alakalı yalan yanlış boş konuşmayın. Dinsiz devlet olmaz. kanunu islami na dinine gore ayarlamazsan gider hıristiyan ülke adaletini alırsan uğraşırsın boyle. Boş yapma. Engelliyorum seni daha fazla yorumlarda görmemek için.

       bist-100 @Pass aa Kardeş sağdan soldan uflemeleri boşverin. Kanıt ? Dayanak? Kaynak?. Milleti galeyana getirmeyin boşa.

        gram-altin @Mahir(DEM) Adam 2 saat önce uçuş için hazirlanin dedi, simdi alım fırsatı verecek dahada düşecek yazmış. Bunun binlerce takipçisi var. Buna güvenip 388 den 387 den alanlar ne desin simdi. Tamam herkes yüzde 100 bilemez ama milleti galeyanada getirme be kardeş değil mi.

         USD @halilavt Bunu beğenmeyen de ne bileyim mübarek günde diyecek söz bulamıyorum. Rabbim akıl fikir versin. 3 kuruş kazanmak uğruna gönlü ve gözü kör oluyor insanların

          gram-altin @U. K. O kalıbını hizaya soktugum avrupası havliyorsa doğru yoldayız demektir. Allah devletimizin birliğine zeval vermesin, aksine inanmak isteyen s.tirsin gitsin bi zahmet.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.