TKNSA @kucukburunn eyvallah kardesim 😊

  TKNSA Teknosaya açığa satış ve kredili satışa konu edilmeyecektir şeklinde bir yasak gelmiş . Bunun detayı hakkın da bilgi sahibi olan var mı 

   ons Gram altin bu hafta 305 li seviyeleri test edebilir . Altın yükseliş trendinde. yakın zaman da 320 li seviyeleri konuşuyor olacağız . Herkese bol kazançlar .

    USD Dolarda ısrar eden arkadaslara anlam vermek zor . 292 den 200 gr Altin aldım kenara çekildim gün geçtikçe yükseliyor. 10 bin tl ile de 1 haftadır hisse senedi alıp satiyorum 1 hafta içinde 1.750 tl kâr etmişim. Yani ayda 7 bin tl eder ve bunu sadece 10 bin tl ile yapıyorum. Ve dedim ki kendi kendime 1 yıldır doların yolunu boşuna gozlemisim ve boşuna uykusuz geceler çekip , psikoloji bozmusum. Herkese bol kazançlar .

     ons @ayd3437 Hocam benim 292 ortalama ile altinim var . Bu seviyelerden al yada alma diyemez kimse . Eğer alıp uzn vade beklersen alınır neden alınmasın. Ama bugün alayım yarın satayim dersen alinmaz .

      ons Gram da Cuma günü 300 görerek kapatacagini belirtmistik. Yanlız bu haftaki yükseliş önceki 3 haftada ki kapanış yukselisinden farklı olabilir . 3 haftadır 298 görerek kapanan gram altin, hafta ici geri cekilmeler yaşayarak 294 Li seviyeleri görmüştü .  Bu hafta ise durum oldukça farklı dünyada yaşanan olaylar, altın piyasasına da yükseliş olarak yansıdı. Çin'de yaşanan Corono virüs salgını, İngiltere Kraliçesi 2'nci Elizabethin, Avrupa Birliği'nden ayrılmasını içeren tasarıyı onaylaması altının onsunun yükselmesini tetikledi diyebiliriz . Yani önümüzdeki hafta yükseliş kaldığı yerden devam edecektir. Yakın zaman da Gram da 300 dip noktamız olacaktır . Herkese bol kazançlar .

       gram-altin @Lavender @hacerrr 👏👏👏 3 haftadır 299 üzerine atmadan 292 -298 arası gidip gelen altın için 300 üzerine atacagini söyledik ten 24 saat sonra 300 u görmesi nakadar da manidar 😊

        ons @Lavender @hacerrr En fazla çekilme 298 olur . Şubat ayından sonra dip 300 olarak söylenebilir . Kademeli yükseliş devam edecektir .

         ons @iyilik ET Yükselmesi için net bir sebep yok. Düşüş olacaktır yanliz 298.00 e kadar çekilir . Bundan sonra yön yukarı . Ama kademe şeklinde yukselecek . Altın İran Abd gerginliği olmadan önce 300 du ve o gece 310 oldu . Sonra 292 ye cekildi .Bu sebeple çekildiği yere geri gelecekti Şubat ayında dip noktalarını 300 diye konuşacağız .

          ons Bu yorum da burda kalsın dün 295 de 300 üzerine atacagini soylemistik 😉 

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.