XRPUSD @osyldz Hocam yatırım tavsiyesi veremeyeceğim. Ama ben dün 6000 ti ile girdim. 8 buçuk şuan.

  XRPUSD @osyldz WIN diye atarırsanız bulursunuz. Çok kqr bıraktı dün.

   BTCUSD elon musk yaptığı açıklamada tesla markalı arabalarını bitcoin ile satmaya başladıklarını söyledi. sizce bu bitcoini olumlu etkiler mi

    USD @Didem (akrep) kesinlikle senin bankan

     LTCUSD kendi madenciliğini yapabildiğiniz ve ileriki günlerde piyasaya çıkacak olan BEE isimli kripto para madencilik uygulamasını googleplay dan indirebilirsiniz. Ne kadar çok kişi o kadar çok para birikimi. yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek. kadirask ve muezza41 kullanıcı kodlarımız. Bizleri ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha çabuk kazanırız.

      BTCTRY kendi madenciliğini yapabildiğiniz ve ileriki günlerde piyasaya çıkacak olan BEE isimli kripto para madencilik uygulamasını googleplay dan indirebilirsiniz. Ne kadar çok kişi o kadar çok para birikimi. yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek. kadirask ve muezza41 kullanıcı kodlarımız. Bizleri ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha çabuk kazanırız.

       BTCUSD kendi madenciliğini yapabildiğiniz ve ileriki günlerde piyasaya çıkacak olan BEE isimli kripto para madencilik uygulamasını googleplay dan indirebilirsiniz. Ne kadar çok kişi o kadar çok para birikimi. yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek. kadirask ve muezza41 kullanıcı kodlarımız. Bizleri ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha çabuk kazanırız.

        ETHUSD kendi madenciliğini yapabildiğiniz ve ileriki günlerde piyasaya çıkacak olan BEE isimli kripto para madencilik uygulamasını googleplay dan indirebilirsiniz. Ne kadar çok kişi o kadar çok para birikimi. yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek. kadirask ve muezza41 kullanıcı kodlarımız. Bizleri ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha çabuk kazanırız.

         XRPUSD kendi madenciliğini yapabildiğiniz ve ileriki günlerde piyasaya çıkacak olan BEE isimli kripto para madencilik uygulamasını googleplay dan indirebilirsiniz. Ne kadar çok kişi o kadar çok para birikimi. yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek. kadirask ve muezza41 kullanıcı kodlarımız. Bizleri ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha çabuk kazanırız.

          ons kendi madenciliğini yapabildiğiniz ve ileriki günlerde piyasaya çıkacak olan BEE isimli kripto para madencilik uygulamasını googleplay dan indirebilirsiniz. Ne kadar çok kişi o kadar çok para birikimi. yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek. kadirask ve muezza41 kullanıcı kodlarımız. Bizleri ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha çabuk kazanırız.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.