USD @sistemxsistem :faka ters basarak iş çıkmaza girer:yazıya bak hizaya gel. Ya millet siz kafayı mı yediniz. Daha adamın yazısında hayır yok birde takibe başlıyorsunuz.

  gram-altin @SAMET MERVAN 🍀 Dislike atanı nasıl anlıyorsun merak ettim

   USD Madem ekonomi kötü, kur niye artmıyor, faiz düşmesine rağmen dolar niye yükselmiyor?” Yanıt çok basit ve kısa idi: “Çünkü piyasada dolara talep yok. Piyasada para yok. İthalat yapılmadığı için dolar ihtiyacı da yok. Nasıl ki, konut talebi olmadığı için konut fiyatları artmıyor hatta düşüyor, bazen maliyetinin altında bile olabiliyorsa dolara da talep olmadığı için dolar fiyatı da artmıyor. Turizm sezonu olduğu için döviz girişi de yüksek. Bu da fazladan katkı yaparak düşük seyri mümkün kılıyor.” Bu kadar basit mi? Evet, bu kadar basit. Fatih Altaylıdan alıntı

    USD @TONY MONTANA "Düşersen" demek istedin herhalde

     USD @⚜️BORSA SİMSARI⚜️ ( ~Semâsire~ ) DOLARIN TAHTI SALLANIYOR    Bu verilerden güç alan ve Merkez’in faiz kararının ardından yükselişe geçen Türk lirası da 4 ayın zirvesine çıktı. ‘Dolar alın’ diyen krizcilerin raporları tepetaklak oldu, dünyaca ünlü ekonomistlerden peş peşe, ‘TL alın’, ‘doların tahtı sallanıyor’ açıklamaları geldi. İlk rapor, ABD’li yatırım bankası JP Morgan’dan geldi. Kurumun baş ekonomisti, ‘doların hakimiyeti sona eriyor’ başlıklı yazısıyla yatırımcılarını uyardı. Doların, orta vadede değer kaybedeceğinin altını çizdi.   Akitten alıntı.

      USD @⚜️BORSA SİMSARI⚜️ ( ~Semâsire~ ) İhracat, turizm ve yerli üretimde rekor üstüne rekor kırılırken, Türk lirası 4 ayın zirvesine çıktı. Dünyaca ünlü ekonomistler, 'TL alın' çağrısı yaparken, dolar 10 lira olacak’ yaygarası koparan kriz tellalları yine yanıldı. Dünya devi bankalar dolar/TL'nin 4,70'e kadar düşeceği tahmininde bulundu. Akitten alıntı.

       USD @Mc Dolar21 Dolardan zarardasın galiba!

        gram-altin @muratky 5 gr almıştım 5 tl zararına sattım.

         USD @sistemxsistem Afedersin kardeş sen konuşurken de böyle yazdığın gibimi konuşuyorsun gerçekten merak ettim.

          USD @sistemxsistem Ya mübarek sen yazdığın yazıyı hiç okumuyormusun bu nasıl bir Türkçe resmen Türkçeyi katletmişsin