gram-altin @NNN Zarar kurtarma işlemleri de açabilirsin, mesela gram aldın küresel bir gelişme oldu ons düşerken dolar çoğu durumda yükselişe geçmekte, bir miktar dolar da alabilirsin bu durumlarda.

  gram-altin @genç ağa 200 tl olacağını iddia ediyor değilim tabiki. Ancak borçlarını ödemeyip ihtiyaçlarını erteleyen insanlar var altında bekleyen. Onları aralık ayında 300 olacak iddiaları gibi boş iddialara inandırıp zarara sokanlara karşı fikrimi belirtiyorum. Piyasadan kâr etmek istiyorsan sadece verilere aldanmamalısın. Asıl paraya hükmedenleri analiz etmelisin onlar nasıl kâr eder diye düşünüp aynı işlemi açmalısın. Bu işlem ilk bakışta çok saçma görünebilir ama önemli olan sonuç. Konuya dönersek Trumpın açıklamaları zorlayıcı diplomasiye örnektir, tek amacı en kısa sürede Çin i masaya daha zayıf oturtabilmektir. Anlaşma çok yakındır bence.

   gram-altin @NNN Sabah fransaya vergileri arttırıcaz diyen Trump akşam fransa ile görüşmelerimiz çok iyi gidiyor vergileri kaldırcaz dedi. Burdan anlaşılabilirki gecesi gündüzü birbirini tutmayan bir piyasa var. Şahsi kanaatim eğer paraya ihtiyacın varsa buradan satmalısın. Buradakiler 3 tl yükseliş görünce 290 ları hayal etmeye başladı. Yarın çinle ilgili en ufak bir olumlu haber gelse herkes şapa oturur.

    USD @Abazi @selim843 Galiba sen Fransa da yaşıyorsun. Bu bayrağın altında yaşayıp da böyle konuşman aptallık olur çünkü.

     gram-altin @sarraf07 Like atmayana yazıklar olsun be 😂

      ons @Q6 Bu yapacağı açıklamaların, piyasayı çin ile anlaşma yapılıp yapılamayacığına ikna etmesine bağlı. Yani eğer tarifeleri kaldırmayı kabul ettiğini söylerse 10 dolara kadar geri çekilmesi mümkün. Ancak yuvarlak konuşur yada anlaşmaya yönelik iyi mesajlar vermezse tam tersi durum olur ve yükselir. Tahmin etmek zor malum Trump sıradışı bir adam.

       ons @gurkan-gure Konuşma Türkiye saati ile 20.00 de. Adama niye yanlış bilgi veriyorsun kardeşim, emin değilsen söyleme.

        ons Yeni bir olumlu haber gelmedikçe yükseliş sürecek kanaatindeyim. Ancak gelecek kâr satışları ile meşakkatli bir yükseliş olacaktır. Malum 1458-60 lardan toplayan çok kişi var.

         ons @liberta33 Olayı çözmüşsün, sabahtan beri açıp kapadığım 10. İşlem onsta 😂

          gram-altin Bugün dünden bellidir. Dislike atanların duaları kabul olmadı maalesef. Ama alışkınsınızdır aylarca beklemeye. Yine de Allah acil ihtiyaç sahiplerine yardım etsin. 

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.