GBP Son kademe alımımda terste kaldı. Bunlar biz satmadan çıkarmayacaklar anlaşılan.

  GBPUSD Şuan 1,255 olan parite ziraatte 1,1297 oha ya..

   USD Bu kırmızılar olası FED Faiz indirimini fiyatlamaktadır. Bizim MB eğer piyasanın beklediği indirimi yapar veya daha az faiz indirimi yaparsa kırmızı devam. Usd 5.50 seviyeleri olma olasığı güç kazanır. Bizim mb beklemeyen oradan faiz indirimine giderse eğer bu seviler dip olacaktır. Şuan bizim faiz indirimi belli değil ve piyasaca fiyatlanmadı. Unutmayın piyasa beklediği faiz indirimi gelirse düşüş devam sürpriz olursa yeşillik. Usd bu seviyeleri 5.50 olma olasılığını arttırıyor. Bu yazdıklarım Tabiki YTD dir. Deli saçmasıdır

    GBP Bugün anladığım kadarıyla GBP uzun vadede kazandırmaya ak önümüzdeki yıllarda ingilere de gevşek para politikası hakim. Bu fiyatlar iyi diye bol bol aldım bakalım.

     USD @serdar-gamsiz Şu kurdan bile dahi çoğu kan veya kanser hastasının ilacı gelmiyor artık. O rakamlarda ortada hiçbirşey kalmaz.

      USD @serdar-gamsiz Bu rakamlarda döviz olursa ne yatırım yapacak yer nede ev alacak vatan bulursunuz gerçekçi olmak lazım usd 10 TL falan olursa durum berbat kötü olur.

       GBP @dostane. Sterlin i az çok bilen bu fiyatların iyi olduğunu biliyor. Ancak alıyoruz çıkacak Tabiki de biz sterlin de oyalanırken millet altından ons tan parayı vuruyor yani zaman kaybımız fazla.

        GBP Kar satışı olacağı bile bile 2 kademe birden girdim ziraat 7.2383 den 16 bin TL lik aldık bakalım hayırlısı

         USD @Zebercet İyi akşamlar saygı çerçevesinde güzel sohbet oldu. Ben sadece büyük resme bakıyorum sen de sadece resim içindeki obje ye. Aslında bu kadar basit ama uzatmanın anlamı yok iyi geceler dilerim

          USD @Zebercet Şuan herkes tepki geleceğini bildiği için tepki alımı yaptı. İkincisi bu tepki alımı yapanlar kar satışı geleceğini de biliyor. Yani geçiçi bir durum söz konusu oldu ancak hepsi çıkmayacaktır. Çünkü bu hafta S400 İran uranyum konusu ve faiz indirimi gündemde.