gumus saniyelik yorum olmaz dostlarım , 3.29 a full emir verildi gümüş. alım verecek dedik ve dakika sin da gelecek hali yok. borsa düştü dikkat ...!!! düşeni alırlar , yükselmiş döviz ve metal ile ...!!! platin 890 ve altı alınır, gram olarak da 169 ve altlar. altın gram 280 ve altlari alım. geçen ki düşüşü çabuk unutmuş sunuz . yandık battık diye ağlamalar çabuk unutulmuş. Adam gibi adamlar için yazdım bu oranları. Selamlar değerli arkadaşlara. haftaya görüşmek üzere.

  gumus Panik insanlar ile kesinlikle işim olmaz , laf anlatmaya da uğraşmam asla. Dün uçuyordu değilmi ? satınca erken sattın demeler , düşüş beklerken yükseldi demeler. Ben cevap alamayan , gidiyor. değerli kardeşim YELLOW STORM a soruyor , cunki oda benim gibi her soruya yanıt veriyor . iyi niyet su istimal ediliyor. 1 hafta sonra gelirim dedim ya , hiç gelmeye niyetim yok . diğer güzel arkadaşlar dan da özür dilerim. önceden olduğu gibi burayı piyasa takibi olarak kullanırım. dünki mesajı mi da o cahil sürüsü ne kapak olsun diye ekleyip , gidiyorum. hoşçakalın dostlarım. 

   gram-altin @☇yellowstorm81☇ 👍👍👍

    gumus @Emre 🤠 sağol kardeşim , aynen marj yok şu an

     gumus Arkadaşlar çok saçma sorular yine gelmeye başladı. yok tfx de platin var mi ? oysa bunu 2 defa yazdım buraya. müşteri temsilcisini niye aramiyorsunuz ? yükselirken sonsuza kadar yükselecek sanma lar yine başlamış millette . Ben en iyisi 1 hafta mola vereyim böyle olmuyor. her yeni üye ye tek tek aynı şeyi mi yazalım ? ki ben şu anda ışteyim . hayırlı günler kardeşlerim. haftaya görüşürüz.

      gumus @nazır çin satarsa elde patlar

       gumus @nazır iyidir ama altı tabi daha iyidir. önceden tahmin yapmak yanlış olur. 1 günde herşey değişir verilere e göre takip ediyorum ve haberler ve altıncı his 😎

        gumus gümüş alım fırsatı verecek

         platin @SELAM bu saatleri elinde varsa satış için . yoksa alış için bekleyeceksin dostum ok

          gumus brezilya da metal alış yok az satış var. uzak doğu da satış yapar bence

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.