EUR @hllsnn Ben de onu diyorum. TL Değerleniyor. 👍

  EUR 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯👍 Düşmeyen yok 👍 

   EUR Haberde siyasi hiç bir konu yok. Bu habere siyasi açıklama yapmak na kadar da ilginç. Kısa dönemde dövizin düşeceğini söylemeyen kurum kalmadı dünyada. Gel gör ki dövizden kazanmaya alışmış olanlar değişen koşullara ayak uyduramıyor. Dolar /TL nin 6.50 ye kadar geri çekilebileceği gerçeğini bir düşünüp, cebinizdeki TL'nin artmasını sağlayın.

    EUR Sadece Goldman mı, HSBC ve diger kurumlar da şu anda düşeceğini söylüyorlar. Döviz çıkarken herkes şak şakçılığını yapar bu kurumların, şimdi TL değerlendiren nerede bu millet. Para kazanmaksa derleri bu insanların, TL değer kazanırken kimin hain döviz propagandasını yapıyorlar. Sorsan herkes milliyetçi. Herkes kendi cebini, başka insanların üstüne basarak doldurmaya çalışıyor.

     EUR @C63 s AMG Gram altın yorumu yapmadım. Niye yazdın bu yorumu. Yoksa euro 10'u görür, 15'i görür yazmaktan yoruldun mu. Ya da yaşlandın iyice. Nereye ne yazdığını bil.

      USD @Zebercet Bunca zaman artarken akıl ziyanlığı yoktu, şimdi akıl ziyanlığı varsa akledemeyen akıllı aklıselim görünen, görüntüden ibaret ne gördüğünü anlayamayan anlamsız anlamlarda bulunan, bulduğun da çok geç kalmış olacaklara gelsin ... TL yükselecek.

       USD @Zebercet Kısacası şu anda DOLAR ve EURO yükselecek diyen yok. TL düşecek diyen yok, buradaki nadide yorumcularımızdan bazıları hariç... O zaman niye TL de para kazanmayalım. Saygılarımla...

        USD @Zebercet Evet bunlar tahmin. Bu kuruluşların dolar euro tahminleri yükselecek dediklerinde tutuyorsa, bir kaç aydır gördüğümüz gibi, düşecek dediklerinde yine tutacaktır. Küçük yatırımcı olarak kimsenin zarar görmesini istemem.

         USD @Zoro HSBC nin Dolar tahmini ise 7.10 TL. Tam bir normalleşme durumunda ise 6.50 TL. İnanmayan haberlere bakar gerçeği görür.

          EUR Bu durumda Euro 8.50 nin altını çekilir. Dikkat edin silkelenmeyin. 

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.