gram-altin Düşüşe hazır olun beyler.

  gram-altin Beklenen oldu fed faiz değiştirmedi. Tahvil alımlarına da değişikliğe gitmedi.

   gram-altin Ben sarıkızdan çıktım. Yarın ve çarşamba ortalık karışır. Fed ve merkez bankası ard Arda krpşeyi çakabilir. Ben yumruk yememek için beklemedeyim. Ytd.

    gram-altin Ons desteğini esirgemezse gramda 430lar görülebilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

     gram-altin @kadir0505 Ons acil destek atması lazım. Gramda 430ları görebiliriz. Ons destek atarsa. Ancak hızlı yükselen hızlı düşer. Ytd.

      gram-altin Abd de 1.9 trilyon dolarlık bütçe senatodan geçti. Ytd.

       gram-altin @arif0770 Dolar euro kavga ederler birbirlerini yumruklarlar sakatlarlar altın karşıdan izler kavga bitince hemen altın ve gümüş oraya gelir hayırdır bilader ne bu kavganız hadi gidin buradan der. Bilmem anlatabildim mi? Ytd.

        gram-altin @mehmehazım il Senin anlattığına göre 2 günde bir merkez bankası toplansın faiz yükseltsin indirsin. Faiz yükseltmek kolay değil ancak tahvil faizi böle devam ederse 2 baz puan bende yükselmesini bekliyorum. Oda Nisan başı veya ortası gibi. Ytd.

         gram-altin @murat-aras Allah yarabbi. Çakallarla dansta ki stutgart maçına dönmesin bu bilgin :)) Neye göre 605 olacak lütfen bizi aydınlatır mısın. yatırım tavsiyesi değildir.

          gram-altin @Cenk67 Cenk bey piyasa işleri hiç belli olmaz. Ancak küçükte olsa bir yükseliş bekliyorum bende. Gram altın 410 seviyelerine ilerleyebilir abd tahvil faizlerininde rolü yüksek. Yatırım tavsiyesi değildir.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.