XRPTRY @by bilen Dot ve eth .yatırım tavsiyesi degildir.

  XRPTRY @TakoTalha Bana büyük ders oldu. Hic nakitsiz kalınır mi ya böyle puslu havalarda. YTD xrp ters köşe yapınca hergun patinaj çekiyor gibiyim. Mahkeme günü akşam 4,40 tan okutup geçecektim TL ye. Ahh ahh.

   XRPTRY @TakoTalha Hadi senin hatırına biraz daha bekliyeyim bu ömür törpüsü için .YTD. Sanada sözüm var biliyorsun :)

    XRPTRY Btc 379 bin iken eşime hesap açıp tamamen doğrusal şekilde 500 lirayi 36 liralik 14 farklı coine girişler yaptım. Durum ortada. Eşim bile zararda xrp yüzünden :) YTD. 

     XRPTRY @ÇAĞLAR3434 Bak kardeşim eşime hesap actim ve tamamen gözümü kapatıp 500 liraya btc 379 bin iken 14 tane ayrı coine eşit şekilde 36 șar liralik girişler yaptım. Bak kim nerden nereye gelmiş. YTD. 

      XRPTRY @TakoTalha Benim var abisi sepette 1150 tane 2,56 ortalama da YTD. Diyorum ya TL kalmadı bende. Çok büyük hata her daim para bulundurmamak. Fırsatları kaçırdım xrp de saplandim kaldim malesef. Huzursuzluğum günlerdir buna. YTD.

       XRPTRY @fayaza Ben sakinim. Göze aldım bazı şeyleri. Yerini hazırladım. Düğmeye basacağım. YTD. Bunu bekleyen beklesin. Düzeltme günü al sat için sembolik bir miktar 2,5 TL lerden falan giriş yaparım. YTD

        XRPTRY @enes-gullu Bu salağı ben al satta kullanıyordum. Mahkeme gunu 4,40 tan satmadim akşam üzeri. Sonrada olan oldu. Yoksa çok güzel para kazanıyordum ben bundan al sat yaparak. TL kalmadı bende.manevra yapamıyorum. Feda etmem lazım biseylerden. Oda tabiki xrp olacak. Güzel bir düzeltme bekliyorum. YTD. Düzeltme günü bunu düşeceği 2 küsürlü rakamlarda görmektense alternatiflere alttan girmeyi yeğlerim. O yüzden 4 saati kaldı bunun benim sepetimde.Sonrasi bye bye. YTD.

         XRPTRY @enes-gullu sıkı bir adaciyim. 6240 tane xrp var. Bu gece saat 3 te çıkacağım 4 bin zararla. TL de durup ilk düzeltme fırsatında alttan girişler yapacağım. tipik bir XRP ZEDE oldum mahkeme günü. Keklik gibi avlandim :) YTD.

          XRPTRY @fayaza Hazırladım yerini. 24 binim 20 bin oldu bu p.ç.n yüzünden. Azıcık ümit görsem bekleyeceğim ama baska trenlere binmem lazım. YTD.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.