ons @Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas @Uykuluklu kokoreç Düşerde çıkarda,strese sövüp saymaya gerek yok.Yatırımcı nasıl kazanacak ?Ďüşecek çıkacak,pozisyonu yakalayabildiysen ne ala,yoksa ya zararına satış yada sabır.Hırs her zaman kaybettirir.

  CRFSA @orta ölçekli tokatçı Evet sabreden,hedef koyan kazanıyor.

   CRFSA @ylcnxxx Ataştırdım 4,5 yıl uzun vade hisesi,bedelli öncesi ve sonrası grafikte,açıkca görülüyor.Yüksekten alanların ve yeni alanların hisse yi sabırla beklemesi gerekiyor.Hemde 4,5 yıl gibi.

    USD @ince-memed Finans la ilgili uygulamada,akıllıca finansal bir bilgini paylaşsaydın inan bu kadar olumlu ve olumsuz ilgi görmezdi.Sen bu işi kapmişsın,gelecek vaad ediyorsun...

     GUBRF @mrymts Hislerle hisse analizi yapılmaz,verileri ortaya koyarsın,veriler doğrultusunda analizini yorumunu yaparsın,millette adam der.

      CRFSA Yatırımcısını çok mağdur eden bir hisse,verilere bakın öyle alın.Al sat hissesi,sonu da karanlık...

       GUBRF @🔥Genç Girişimci#🔥 Bende bugün girdim67.93 ile,1 aylık grafige baktıgımda al sat gibi geldi.72 de satma niyetindeydim ama çabuk geldi.Beklesek mi?

        ARCLK @ChainlinkCoinReyiz📿 Grafik ortada 7 ayda ikiye katlamış.Al sat değil al tut hissesi.Uzun vadede hep kazandırmış.

         ODAS @ald-hil Almış olduğun hisse grafige baktıgında cıkıs ve inişlerle ilerleyen hisse alırken tepe noktayı degil alt noktayı bekleyeceksin.Alt noktalar alım,üst noktalar satım hedefidir.1000 tl zarar sayılmaz bekle kâra geçer.

          CRFSA @surkentli21 youtube borsacı kız crfsa sermaye azaltımı video yu seyredebilirsin.Yine rüçhan hakkında videolar var.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.