USD 5.7950 de MB müdahale etmesini bekliyorum. Sonra kısa süreliğine 5.6600 ytd

  USD Yurtiçi yerleşiklerin kıymetli maden dahil yabancı para mevduat ve fonları bir haftada 942 milyon dolar azaldı. Silkeleyin kerizleri...

   USD @Gram AItın @dolauro Bunun için MB başkanını görevden alması gerekmez ki.

    USD ABD'de yayımlanan Foreign Policy dergisi, ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan’ın Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemleri almasıyla ilgili ‘ciddi adımlar’ atmaya hazırlandığını iddia etti. Dergiye göre Shanahan, Türkiye Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ABD’de eğitim gören Türk F-35 pilotlarının 31 Temmuz’dan itibaren Türkiye’ye dönmeleri gerektiğini ve yeni öğrenci alımının da yapılmayacağını söyleyen 6 Hazian tarihli bir mektup gönderdi. Foreign Policy’ye göre Pentagon, Türkiye’nin F-35 programına katılımının 31 Temmuz itibariyle askıya alınacağını Ankara'ya iletti.https://t24.com.tr/haber/foreign-policy-pentagon-abd-de-egitim-goren-turk-f-35-pilotlarinin-ulkeyi-terk-etmesini-isteyecek,824829

     USD 5.90'dan 1 kademe daha girdim. Ortalama 5.965

      USD 6.02 den girdik hadi bakalım...

       USD Burada gereksiz milliyetçilik yapıyorsunuz ya. "Genelevin orta yerinde zina etmeyin günaaah!" diye bağırana sormazlar mı "senin burada ne işin var" diye?

        USD Fazla detaylı bakmaya gerek yok. Önümüzde 4 önemli olay var. 1. Halk bankası davası ki bence TL lehine sonuçlanacak. 2. Section 232 duble tarifeleri. Çelik %50 alüminyum %20. Bunlar eski haline dönecek. TL lehine bu da. 3. Seçimler ki çok büyük ihtimalle dolar lehine sonuçlanacak. 4. S400 ler. Bu konuda yorum yapmak zor pamuk ipliğine bağlı.

         USD @Devran ES☪OBAR🇹🇷 Telefonunu ver de 500 500 kırışırız.

          USD Arkadaşlar Amerika nın çelik ve aluminyum a getirdiği çifte vergiler kalkacak daha. 5.20 ler muhtemel. Acele edip terste kalmayın.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.