USD Ben 5.39 'dan sattirdim.Nazlanan,hastalanan,dolar benim diyen 5.36 girsin.Beni de engellesin!Ben kimseye zorla mal sattirmadim.Kimseye de büyük zararlar yaptırmadim.Hatta iki haftadır:Kazandık!

  USD Arkadaşlar bugün düşüş olmaması demek; faizin düşmemesi demek! Düşerse dolar 5.72!😉👍😃

   USD Hava soğuk!..😉😃Reise güveniyoruz ; kömür çuvalları aşkına!😉😃👍 

    USD @BenKimim birkaç kişi haricinde herkes beni suçluyor sanki 5?35 ten sattirdim. Ulan çıkarken çıkmaz diyorlar papağan gibi düşecek diyorum hani nerede?Armut hemen midede erisin istiyorlar.Ama yokkkk hergun para kazandıracaksin.

     USD Ben şu an bacak bacak üzerine atıp bekleyeceğim!😉😃👍 Nasılsa benim dediğim olacak!😃😉👍

      USD Evet arkadaşlar ;hava şartlarından dolayı 5.31 noktasına iniş yapamıyoruz.Onun için rötarlarımız 5.35 ve 5.39 havaalanlarına doğru gerçekleşiyor.Piyasa kendini dedikodu türbülansında tutuyor!.. Uçak türbülanstan çıkınca rota bilgileri güncellenecek!Kemerlerinizi sıkı bağlayın!Kaptan pilotunuz :Hayırlı yolculuklar diler!

       USD İneği Uganda'dan ,tosunu pardon anguzu Uruguay'dan aldığımız 2018 Türkiye'sinde Yerli Malları haftası kutlu olsun! Doğru ya!..Biz artık tanklar,toplar üretip ihraç ediyoruz değil mi? 😃😉👍

        USD Hiçbir banka cari yıl biterken faizle oynanıp dengeler bozulsun istemez!Yıl biterken faizle oynamak demek: 1.Bankalardaki paraların erimesi demek! 2.Hesap dengeleri Varlıklar=Borç +Sermaye dengesinin bozulması demek!3.Yatirimciyi bankadan uzaklaştırmak demek!4.Sicak para akışının durmasi demek.5.İnsanlarin birden dolara , altına hücum etmesi demek!

         USD Ben takipçi için burada değilim!Çünkü ben kimliğimi bile açıklayamadığim özgür bir Türkiye'de yaşıyorum.Beni asla taniyamayacaksiniz.Niye takipçi kasayim ki!!!!!!👍 Takipçi kasıyor diyenlere selam olsun!😉👍😁☺️Makarnalar aşkına Selamün Aleyküm!

          USD Halkimi dolar,altın satmaya davet ediyorum.Baska Türkiye yokkkkk!Tek yürek olalım yeter ki!Biz yine kazaniriz elhamdülillah!😄👍😉

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.