coffee @MeryemPetekoglu Arkadaşlar bu mericeyne everybody ban yapıyoruz😁. Ok midur! Sayıyorum üüüüüüç-ikiiiiii dingdong one, go forest run🤪.. Kaybol....

  coffee @nobleman12🇹🇷 Allah razı olsun kardeşim. Cümlemizin rızkı bol olsun. Bu olmaz bir sonraki olur. Yeni oyuna hazırlanma vakti... 👍🏽🙏Emeğine yüreğine sağlık..

   coffee @Rakam ile Seviye (R&S) Senin susma fikrine disklike atıyorum Hakan kardeşim. Bilgine 😁 ama engelleme aman diyim.. 👏🏻

    coffee @Rakam ile Seviye (R&S) Hakan kardeşim, 5,48den aldığım doları 5,72den.. 253-257den aldığım altını 275,5... 2,87 ve 3,05ten aldığım gümüşü 3,09 ve 3,14den sattım. Senin kendini sorgulamana gerek yok. Onu gerekliyse, ki bence öyle, bizlerin yapması gerekiyor. Sen aşağı ve yukarı olasılıkları dizayn ediyorsun. Bizde hangisine gideceğine karar vereceğiz. Bu sebeple sıkıntı, üzüntü yapma. Herkes geliştirsin kendini ve bol bol okusun,dinlesin,öğrensin. Geleceği kimse bilemez.. Öyle bir şey yok. Rızkımızı yer, şükrederiz. Bu kadar basit.. 🙏👍🏽 Minettarım.

     gumus @FataL RivaL Yazıyorum!! , amarigan sterlini, alaman doları, capon frangı alalım🤪.

      gram-altin @the_POINT_UsA 👏🏻

       USD @NOIDEA İlmine sağlık kardeşim..

        gumus @FataL RivaL Sıramı bekliyorum FataL ☹️.. Bırakmadınız ipin ucunu, bende çelik çomak oynuyorum 😁. Gerçi sen satmışsın, beraber toplarız artık. Bu arada sen kayboldun ortalıktan, iş yoğunluğu mu!

         GBP @İSMAİL.66 Hayırlı cumalar 🙏

          gumus @TheGodFather Tfx'e göre marjlar daha açık ve benim için önemlisi zarar-kes yok. Henüz hazır değiller. Ama bunları düzelttiklerinde kullanılabilir..