gram-altin abd ile Çin arasındaki görüşmelere kadar düşer bu.

  USD @hakan serin @Hakan Karahan oglum bu muhalefet demiyo muydu aylardır ortada bisey yokken imf ile anlasma yapacaklar falan diye.toplumu imf ile korkutup imf ile gizli gorusursen sorariz biz de.sormayalim mi bişey. siyaset yapmak size mi hak sadece.

   USD @fatih-soner İktidardan herhangi biri görüşse Imf ile ortalığı ayağa kaldıracak tipler ne olmuş canım imf herkesle görüşür falan diyolar.once mert olmak lazım adil olmak lazim.tek ozelliginiz taraf tutmak tarafinizi sonuna kadar savunmak.

    USD @Mc Dolar21 koru korune savunmayin birini yanlışini eleştirin.

     USD ülkenin hali 

      USD @Mete GÜVEN @SUSTA KAZIM chpli belediyeler esini dostunu damadini belediye sirketlerine almaktan fırsat bulamamistir borç hesabina daha.bi esi dostu zengin etsinler bakalim.batiksa bile gelen duzeltmeye talip olmuş demektir düzeltmeyecekse ki niyetleri baska ne işleri var koltukta. onlar işini yürütür senin gibiler de basarizisliga şimdiden kılıf uydururlar.

       USD @lordofthedolar-trump ilk fırsatta cekicem ne demek git çek lan.senin gibileri çok görüyoz burda paniklemeyiz böyle ucuz mesajlarla.neyse sen koş dolarını çek bankadan :))))

        USD @Leader Dünyadaki gelir dengesizliginin ülkelerin milletlerin sömürülmesinin en büyük nedeni faiz sistemidir. Bütün küresel zenginler faizle buyumustur.Faiz sistemini dunyaya da türkiyeye de kurmuşlar bu gibi akilsizlar da faiz yanlıştir haramdır deyince seviyesizce ukalaca cevap veriyolar bize.sen yüksek lisans yapsan ne cahil

         USD @the-apple-go hanzo ekonomi yorum sayfasi bura.

          USD Pek muhalif solcu medya dolar 7lerde iken 10 lira olacak ülke batacak falan diye diye bize bozdurmadilar eminim onların iltisakli olduğu kodamanlar bozmustur.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.