gumus ALMAKTA RİSKTİR, ALMAMAKTA! HER İKİ DURUMDA DA MANTIĞINA YATAN VE KALDIRABİLECEĞİN NOKTADA RİSK ALACAKSIN. Güzel Günleri Cesur Kararlar Getirir. Kaybetme Korkusu Olanların Asla Kazanma Şansı YOKTUR.

  gumus Yarın Birleşik Devletler Fed Başkanı Powell’ın Konuşmasına kadar ons negatif kalabilir. Konuşmada faiz mesajı verirse yakın gelecek için ons düşüş devam eder aksini söylerse yükseliş o zaman başlar. Yarın konuşma saatine kadar yokum.

   gumus @gümüş analiz Tutması bana göre önemli değil ama tutmayınca vicdanen rahatsız oluyorum ya birileri zarara girmişse benim yüzümden diye özlüyorum. Onun için beklentimin nedenlerini yazıyor ve aksi durumların söylüyorum.

    gumus Ah ons hiç değilse de 27 ol Bee

     gumus Sürekli yükselecek diyenler ve sürekli düşecek diyenlerden nefret ediyorum 😡 UNUTMAYIN BENİM YORUMLARIM O AN İÇİN GEÇERLİ VE GÜNDEME GÖRE DEĞİŞİR! TEK NOKTA YA TAKILIP KALMAYIN!

      gumus @eru Kardeşim herkes görünüşünü yazabilir. Arkadaşın dediği 24. 200 maalesef izin vermezler ama oda bir görüş. Sallayan çok dediğiniz gibi ama inanın benim öyle salla tutsun gibi bir niyetim yok! Bu bana bir şey kazandırmaz. Ben daha riskli yorumlar yazabilirim ama onları yazmıyorum. Emin olmaya yakın yorumları yazıyorum ve bende beşerim yanılma durumum olabilir diye uyarı veriyorum. Ons 25.500/26 arası kısada alım fırsatı olabilir buradan yukarı yapabilir diye yazdım maksadım düştükçe daha da düşecek diyenlere insanlar kanasın ve alımı kaçırmasın. Yükseliş yapınca dahada yükselecek diyenlere kanıp satmamak gibi. En önemlisi ben pozisyonuma göre yorum yapmam! Alım yaptığım halde 26 altını deneyip yukarı atak yapabilir diye yazdım. İnsanlar zor para kazanıyor ben kimsenin hakkına girmek istemem. Eğer hak durumuna bakmasaydım ve görüşümü toz duman edecek haberlere ihtimal vermeden direk alın derdim. Ama burada kalıcı olmamalı olursa sorun diye yazdım kısmeti olan anlar zaten.

       gumus @Frank🕊️ Öyle kritik bir gündem var ki işimiz zor gerçekten. Teşvik paketi bir yana çekiyor, tahvil faizleri bir yana çekiyor. Hakkımızda hayırlısı. Böyle durumlarda yarı yarıya oynanır yada daha fazla kademeye bölünür normal ama maalesef ben kademe yapmıyorum.

        gumus @Frank🕊️ Aynen bak bu işi biliyorsun 👏 ama almakta RİSKTİR almamakta! Riski sadece alınca almış olmuyorsun! TL almış oluyorsun oda bir risk.

         gumus @yusuf2746 Hayır ama tahvil faizleri o esnada yükselişe geçmezse gümüşü pozitif etkiler.

          gumus @Frank🕊️ Benim görüşümün bir önemi yok! Genel etki ve risk durumlarını yazdım. Şuan ki piyalarda olan haberlere göre görüşüm 26/25.500 arası yukarı yapması ama teşvik paketi yada faklı olumsuz bir haberde bu seviyenin altı hiç hoş bir bölge değil onun için işimizin geri kalanı şansımıza kalmış. Gümüş bu adamı terste bırakır ama öyle yıllarca bekletmez sonuçta! Biz terse düşsek bile bir gün bizi tek bir haber ile kurtarıyor. Misal dün terteydim bu gün riskli bir noktayım.

           gumus 26'nın altında kalıcı olmasına yinede dikkat edin! Teşvik paketi olmuş olmasaydı mart ayında gümüş ciddi bir düşüş olacaktı. Teşvik paketi ile ilgili olumsuz tek bir haber gelirse ons pert olur. Olacak demiyorum ama adamların işi belli de olmaz sıkı takip edin ona göre kararınızı verin. KİMSE benim yazılarım ile gaza gelmesin! Ben mevcut gelişmelere göre yazıyorum farklı bir haber gelirse ben dahil hepimiz yanılma ihtimalimizin olduğunu unutmayın.

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.