USD @game-center Yine faiz arttıracaklar ne yapacaklar başka,biraz düşürürler sonra yine devam,doları yükselt yine faiz iste ülke faiz lobisine teslim oldu.

  gram-altin 18 mart da m.b.nin faiz arttıracağını ve doların düşmesiylede gram altının yine düşeceğini söyleyebilirim.

   ons @dost-rentacar Ben uzun zamandır teşvikten fazla birşey beklemeyin diyorum şu anda başka yatırım araçları revaçta diyorum.

    ons @dost-rentacar Beklediğiniz olmayınca öfkelenmişsiniz belli psikolojiniz bozulmuş sarcak yer arıyorsunuz Selçuk Geçer dinleyin biraz iyi gelir.

     ons Bu yazıma dıslıke atanlar ilginç insanlar belli bir düşünceye saplanıp kalmış değişime kapalı insanlar, Selçuk Geçer gibileri dinleyenlerde bunlar gibiler sanırım.

      ons @dost-rentacar Ben şuna yatırım yapın diyemem piyasalar çok karışık neyin ne olacağı belli değil .

       ons Hep söyledim teşvik paketi hikâye diye para başka yerlere gidecek diye altına yatırım bu zamanda gerilerde diye ama hep dıslıke yedik burada insanlar mantıklarıyla ve araştırarak değil duygularıyla ve isteklerine göre davranıyorlar gerçekleri görmek istemiyorlar.

        ons @GRAM ALTIN 43 Bende sizin gibi düşünüyorum.

         USD @alihan-uslu Tam tersi.

          gram-altin Altın yılın ikinci yarısına kadar buralarda gezinir ,ons biraz daha düşecek gibi dolarda düşerse 390 380 ler görülebilir,ikinci yarıda biraz yükselme olabilir ama oda çok değil en fazla 450 olur ,benim görüşüm bu şekilde,üstünde alanların hele 500 lerden alanların anaparayı bile bu sene kurtarması zor malesef gerçekler acıdır, şu anda sistem bu şekilde özellikle Abd tahvil faizleri bunu gösteriyor.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.