USD Bu platformun adı değişmelidir.Finans cepte yerine “atış serbest”olabilir. Ölümüne sallayan bircok sayko var burada😆

  USD S-400 ler geldi dolar suspus. Eyy amerika sen kimsin ya😎

   USD Geçen yıl dolar 4.60 seviyesindeyken alıp haala dolarda bekleyen birisi,mevduatını dolara çevirmeyip bankaya TL ye yatirsaydı ortalama %19.5 faizle bugün 5.67 kurunda kar yapiyordu. Yani 1 sene dolarla kafayi bozmadan keyfinde parasini alıyordu. Biz de sabah akşam kafayi buna yorduk,strese girdik. Psikolojik gerilimler yaşadik😬(Yatırım tavsiyesi degiildir)

    USD Şu an için Fedin faiz indirimi piyasanin odaklandigi tek şey. Bu durum doları negatif etkiliyor. S-400 ve akdenizin sicak durumu dolari etkilemedi. Birçok Trader çuvalladı. (Yatirim tavsiyesi degildir)

     USD @exper2018 S-400 icin milyar dolarlar ve itibar savaşları kopuyor. Önemsiz olamaz. Ekonomik yaptirim uygularlarsa, rahip olayindan daha beter durumlarla karsilasabiliriz.

      USD S-400 Savunma sistemi yola çıkti denildi. 

       USD Dolar efsanesi son mu buluyor?Temmuzda dolar 7 diyenlerin esamesi okunmuyor. Ya yorulduk diyip sıvışıyorlar, ya da tatile çikiyorum deyip kaçiyorlar😁

        USD @BOZKURT GÖRMEZ ® 🔰 Bozkurt,zarar büyük olsa da, sen de teselli bulmaya çalışıyoruz;)

         USD @HASOsyalmedya Taktin pabloya adam stresimizi aliyordu neseli paylasimlar yapiyordu. O gidince keyfi kalmadi buranin.

          USD @kafkas... Senaryo güzel,İMDB puanı -999.99.