AVHOL @apuhan-apuhan kardesim senin tercihin, portfoyumdeki en yuksek orana sahip iki hisse var.ikisi de yuzde 18 civarı. yaydım riski. boylece kendimi daha iyi hissediyorum. paramı sokakta bulmadim. belki dah az kazqnırım ancak daha az kaybedeceğim kesin.kal saglicakla

  ITTFH @Kartall58 yeni oyuncu kardesim ;)) kademeli al kademeli sat. tek hisse ile islem yapma. sabrın varsa senin tabirinle oyna. binlerce insan hayatını idame ediyor borsada. kolay degil senin tabirinle bu oyun. hangi hisseyi alırsan al. almadan önce teknik ve temel analiz noktasında kendini geliştir. zaten bu ikisiyle ilgili eğitimini aldıktan sonra kimseye sormazsın alayim mi satayim mi diye. indikatörler yolunu aydınlatir. kal saglicakla

   AVHOL @apuhan-apuhan hisse sahibiyim. tavan ravan gitmesi benim de isime gelir tabiki.lakin bu kağıt toplam portföyümün yüzde 8i. tek bir kagitla islem yapmam.hayırlısı diyelim. algı pozitif;)

    MPARK @volkan51 Zarar ile çıkıp yeni alacağın hisse ile zararını karşılayabilecek misin peki. elinoğlu bir hisseyi minumum 6 ay elinde tutuyor. 2 günde parayı 2ye katlama hayalinden vazgeçin artık. daha gidecek yolu var.

     AVHOL @apuhan-apuhan Bunun sinyalini Fisher veya Macd verir;))

      ITTFH @karakedi26 ;)) Ana hisseye bakmayıp Rüçhan iyi kar yaptı diye satan arkadaşım, ana hisse cok zarar yaptı diye satan arkadaşım. yapmayın etmeyin, bilmiyorsanız kıymayın paranıza. iddia bayi değil burası.;)))

       Bizi Takip Edin

         Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.