gram-altin @Golden Rose vallahi ben 1584ons deyken aldım 1608 dolarda indim çok büyük şans kayıp ettim kar im 360€ oldu ancak. Şu an bekliyorum piyasada virüs den dolayi borsa düştüğü için herkez altına yüklendi ben inaniyorum ki biraz olsun aşağı kendini bırakacaktır. Yalnız TL deki kayıplar malesef devam edecek gibi geliyor. Hele ki bu yıl turizm de sakın geçer zara edilirse durum çok vahim olacak.

  ons @Omoshiori @kiwi-3-kiwi Bende anlam veremiyorum altın 1600 ü geçmeye zorlanıyor madem gecemiyor 1500 ün altinada inmedi. Ölümlere virüs ün yayildigina bakıldığında altın in yüksek kalmasında şaşırtıcı geliyor bana.

   ons @kral37 Bundan sonra düştü. 

    ons @kral37 ons da aciklama geldi kırdı kendini. artık yatıran yatırdı düşer aşağı kırar kendini

     ons Ben analizi değilim ama dikkat etmek lazım çoğu insan Avrupa da ABD de canı ile uğraşıyor bil hassa zenginler oldukları yerde durmadiklari için onlarında vurdu bu hastalık. Yani bana göre biraz daha aşağı inebilir hatta hatta 1400 altında yine anlık görebileceğine inanıyorum. Avrupa da hastalığa daha başlangıç dendi yani ekonomik kriz var resmen piyasalarda .

      gram-altin @ons kamil @son-dentolog vallahi şu an Belçika da herşey durmuş durumda paraninda bı değeri yok. Parayı akşam yemeğinde yuyemiyoz ancak magzalar kalan bişey varsa onu alabiliyoruz. Halk magzalari boşalttı kıtlık varmış gibi.

       ons bu gidişat iyi değil. Millet canından altını gördüğü yok.

        EUR Arkadaşlar Avrupa duman dikkat edin korona dan dolayı Belcika okullara ara verdi 1 ay nerdeyse düğünler grup toplanmalar iptal oldu, savaşta gibiyiz hafta sonları alış veriş merkezleri magzalar kapalı kalacak.

         USD Arkadaşlar paritede Euro.Dolar hem alirken vergi alıyorlar hemde satarken normalmi bu olay?

          ons Arkadaşlar altın bana göre bu dalış yapar Çin le imzadan sonra Aralık ayında olduğu gibi sabırla bekleyip tabanı gördüğüne inandiginiz zaman almak lazım. Bence buralar alıp satılacak gibi değil gibime geliyor. Tabii ABD de bir kaç banka altın Mart ayinda 1700$ i bulur diye bı açıklaması olmuştu gectimiz aylarda lakin orasını bileme gerçekten bulutlu.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.