gram-altin Arkadaşlar tahminim yarın Cuma altın biraz daha düşer diye düşünüyorum. Bakalım ne olcak 253 civarlarıni bulurmu acaba?

  USD MB başındaki değişimin etkisini Azda olsa yarın his edeceğimize inanıyorum.

   USD @ayhan-tilaver Kardeş S400 bı gelsin bakalim. Senato ne diyecek bakalım geniş çaplı bı yatırım olmaz. Eğer para sana lazım değilse bırak döviz veya altında dursun. Bu kadar zararla işlem yaptığına değmez dolar 4 olacak diyenler ilk önce iç piyasayı düşürsunler. Elektronik eşyalar cep yakıyor.

    USD Arkadaşlar artık aşağı yönlü dahada inmesi için haber bekleniyor. Trump i dinledik şimdi gözler S400 geldiğinde senato ne diyecegnii görecegiz. Artık mecbur hazm edecekler kullanım kısıtı vererek NATO bünyesinde.

     ons @SAMET MERVAN 🍀 Arkadaşım altın cakilisa doğru gidiyor

      gram-altin @mr.alien Zaten ne olursa gece oluyor bende satış için 261 civarını bekliyorum. Azda olsa kar ile kapadalim diye.

       gram-altin @demyasar Gece 262 geldi. Neden gelmesin? Ama döviz nereye gideceğini şaşırdı gelen veriler iyi deniyor borsa aşağı yönlü gidiyor bu ikisi aşa yukarı olunca döviz de dışardan gelecek başka bir haberi bekliyor gibi gözüküyor.

        USD Arkadaş lar borsa aşa yönlü giderse yukarı tırmanışlar sürer lakin yarın ve Cuma günü ABD birsasi kapalı ons vede dolar da işlem olmuyacagini için piyasa sakın geçer.

         ons @akborsa Hangi bankada çalısiyorsun bilmem ama günlük aşa yukarı 10-20€ bırakır az istersen ha benim gibi 100€ olsun dersen iner iner çıkar bakarsın.Fitch temmuz da €$ paritesi 1,15 e bulur demişti şu an Euro da kalmak mantıklı. yükselince $ à gececekler böylece TL de yükselse paran hep değer kazanacak. ki bana göre boş düşüs yaşıyoruz. icerisi cok pahalı.

          ons @akborsa Gece 1437 ye dokunmuş uyumuşuz. 262tl olmuş banada o rakam lazımdı. getirisi olsun zaten altın düşse bile245- 250 nin altını zorlar sanmam daha aşağı insin.