ons @GRAMCI. @SADECE SABIR önünü ne açtı yükselmenin hangi haber?

  gram-altin @grafik34 inşallah düşmez ama içimdeki ses sanki Trump konuşmazsa biraz daha düşecek gibi geliyor

   USD @BEKES neye dayanarak yükseliyor?

    gram-altin Arkadaşlar tahminim yarın Cuma altın biraz daha düşer diye düşünüyorum. Bakalım ne olcak 253 civarlarıni bulurmu acaba?

     USD MB başındaki değişimin etkisini Azda olsa yarın his edeceğimize inanıyorum.

      USD @ayhan-tilaver Kardeş S400 bı gelsin bakalim. Senato ne diyecek bakalım geniş çaplı bı yatırım olmaz. Eğer para sana lazım değilse bırak döviz veya altında dursun. Bu kadar zararla işlem yaptığına değmez dolar 4 olacak diyenler ilk önce iç piyasayı düşürsunler. Elektronik eşyalar cep yakıyor.

       USD Arkadaşlar artık aşağı yönlü dahada inmesi için haber bekleniyor. Trump i dinledik şimdi gözler S400 geldiğinde senato ne diyecegnii görecegiz. Artık mecbur hazm edecekler kullanım kısıtı vererek NATO bünyesinde.

        ons @SAMET MERVAN 🍀 Arkadaşım altın cakilisa doğru gidiyor

         gram-altin @mr.alien Zaten ne olursa gece oluyor bende satış için 261 civarını bekliyorum. Azda olsa kar ile kapadalim diye.

          gram-altin @Mehmet ksks @demyasar Gece 262 geldi. Neden gelmesin? Ama döviz nereye gideceğini şaşırdı gelen veriler iyi deniyor borsa aşağı yönlü gidiyor bu ikisi aşa yukarı olunca döviz de dışardan gelecek başka bir haberi bekliyor gibi gözüküyor.