ISKPL Cuma gününe kadar tavan serilerinin devam edeceğini düşünüyorum. Küçük yatırımcı akıllandı artık. Satış çok az oluyor. Siz satmazsanız, gideceği yerleri hayal bile edemezsiniz.

  KFEIN Yarın çok daha güzel olacak diye düşünüyorum. Güzel bir tepki verdi. Gün içerisinde 18.49 gördü, devamı gelecektir. Yatırım tavsiyesi değildir, kişisel fikirlerimdir.

   RAYSG Yarın çok daha güzel olacak diye düşünüyorum. Bayrak formasyonu vardı. Çalıştırdı oyuncu. Yatırım tavsiyesi değildir, kişisel fikir ve analizlerimdir.

    RTALB Üzülerek söylüyorum ama bu kağıt yataya bağlamadıktan sonra asla almam. Hala sert bir düşüş trendinde. Atılan KAP bildirimleri de zerre işe yaramıyor. Terste kalan çok insan var. Bu kağıdı beklerken birçok fırsat kaçırdı yatırımcıları. Stop olmak zarar etmek değildir bilginiz olsun arkadaşlar.

     BOSSA Selamun aleyküm. Bir süredir kağıt yorumlamıyordum. Ama analizlerime ve algoritmalarıma göre #bossa özellikle yarın ama aslında hafta boyunca çok güzel olacak. Hafta boyunca maliyetlenmeye ve taşımaya devam edeceğim. Asla yatırım tavsiyesi değildir, kişisel fikirlerimdir. Bereketli olsun.

      KLGYO 27 Ağustos tarihli yorumum ve analizim. Başka bişey söylemeye gerek yok. Değerlendirenlere hayırlı olsun. Bir kişiye dahi olsa faydalı olabildiysem ne mutlu bana. 

       KLGYO 28 Ağustos tarihinde daha ortada bedelli bölünme falan yokken yapmış olduğum analiz ve yorum. Fazla söze gerek yok aslında. Profilimi inceleyenler yorumladığım tüm hisselerin primlendiğini göreceklerdir. #klgyo yarın çok daha güzel olacak. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel analiz, fikir ve yorumlarımdır. 

        KLGYO #klgyo nun çok güzel olacağını dün belirtmiştim. Değerlendiren olduysa tebrik ederim. Algoritmama ve analizlerime göre pazartesi günü de güzel primlenecek diye düşünüyorum. Eski zirvelerini test edeceğini ve en kötü ihtimalle yıl sonuna kadar eski zirvesini geçeceğini düşünüyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

         KLGYO Selamun aleyküm. Yorum yaptığım tüm hisseler primlenmiştir. Profilime bakıp kendiniz de görebilirsiniz. #klgyo nun yarın çok daha güzel olacağını düşünüyorum. Algoritma analizlerime göre ortaya çıkan sonuç budur. Yatırım tavsiyesi değildir.

          RTALB Profilimi incele, bi numaram olmuş mu olmamış mı görürsün. 2 seanstır rtalb diyorum alsaydın güzel para kazanmış olacaktın. Sadece bu bile yeterli

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.