USD 👍 

  USD @GANNMarkets Ya artar ya düser Diyorsunuz yani. Çok ilginç.

   USD @FinanceMan Kardesim dolar sahibi olmakla vatan sevgisini ölçemezsin.Ben bu zamana kadar TL de tutmadım paramı.Yaklasık 25ooo dolarım var içinde 4 TL den aldığım da var 8 TL den de çıkması ya da düşmesi çok da umrumda değil sadece şuna üzülüyorum dolar düşünce zamlar geri alınıyor mu? Seviniyoruz da neye seviniyoruz yediğimiz kazığa mı? Herkesin tek derdi var parası emeği alın teri değer kaybetmesin. Bak benim 3 sene aldığım 50 bin TL lik döviz şimdi 100 bin TL oldu döviz almasaydım hala 50 bin TL idi. Siz de şimdi burda 7.05 ten 7.03 e düştü diye sevinecek misiniz. Gerçek ortada 2 sene sonra yine aynı tablo. Göreceksin. O yüzden varsa TL niz altın döviz farketmez siz de bağlayın bir yere beraber üzülelim:) Son gülen nasıl olsa iyi güler.

    USD @eda_fitil1 Verdiğiniz bilgilerden size ulasılıp digital dilendiricilik suçundan yargılanırsanız şaşırmayın.

     USD Parası olmadan lunaparka gidip orda eğlenen çocukların düşmesiyle yaralanmasıyla mutlu olan çocuklar gibi geliyor bana, bu platformda doları olmayan gençlerin mutlulukları. Doların yoksa burda ne isin var kardesim adam ister alır ister satar sanane:)

      USD @Eko25 Öncelikle üslübundan dolayı teşekkür ederim kardesim. Bu platformda bu nezaketi özler olduk. Yorum yapmaya korkuyor insan. Tahminine saygı duyuyorum bakalım yarın nasıl bir piyasa bekliyor bizi.

       BTCUSD @Etm02 Evet beklediğim patlama oldu juv 90 psg 91 TL paribu da bir kademe daha çıkıp alttan alım emri verdim yüzde 50 üstü kar

        BTCUSD @Etm02 Şu an paribu da 73 tl

         BTCUSD @Etm02 Aynen kardes

          BTCUSD 55 ten aldığım juv 1 kademe 73 ten çıkış yapılmıştır tekrar 55 e alım emri girdim. Diğer çıkış kademelerim 83 ve 97 kısa zamanda bir patlama bekliyorum ama temkinli olmakta fayda var. 0.14 ten chiliz alımı yapmıştım. Şu an 0.26 neredeyse yüzde 100 kar ama onu uzun vadeli tutuyorum. En az yüzde 300 le bozduracağım takipte kalın.

           USD Evet beklediğim gibi 7 altına hareket görünüyor. 6.90 ve 6.85 e alım emri girdim 30.ooo ve 40.ooo şeklinde emirler gerçekleşirse ortalamayı 7.04 e çekmis olacağım bu da şu anlama geliyor şu an burdan alan kişi benden karlı. Gerisini siz düşünün. Çıkarken değil, düşerken alın ve sabırlı olun;)

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.