USD @rizaesmer 15 Temmuz bizim resmi tatilimiz onların da kendine has tatilleri var o zaman da bizim açık onların kapalı olur. Mesela 4 temmuz, paskalya, noel tatili v.b....

  USD @servet5858 Piyasa bizde kapalı şimdi Avrupa akşam da Abd piyasası açık kardeşim. Bu nedenle Tfx açık olur.

   gram-altin @HÜSEYİN ARSLAN Tfx'de Altın: 32 gr, gümüş: 3000, döviz ise en az 250 alıp satabilirsin. Japon Yeni ve diğer küçük miktarlı dövizler de alt alım satım limiti değişir kardeşim.

    gram-altin @kara-gulle 1 temmuz değil o kardeş. 4 temmuz ABD kuruluş günü olduğu için 4-5 temmuz gecesi saat 01'e kadar altın, gümüş kapalı olacak Tfx'de.

     USD @himmet-buke Olabilir kardeşim haklısın benim mevduat biraz yüksek.

      USD @himmet-buke Ben uzun süredir vermiyorum zaten. Bir kere 3 lira kesmişlerdi müşteri temsilcime o kadar parayla işlem yapıyorum sizin bankadan bir de 3 lira 3 lira eft ücreti mi vereceğim dedim abi hemen hallediyorum dedi ve sonrasında yaptığım eft lerde masraf kesilmedi. Unutmayın müşteri temsilcisine gerekli şeyi söyleyince o dahi bu masrafın alınmasını engelleyebilir haberiniz olsun.

       XAUUSD Parça parça altından dolara arbitraj yapma zamanı geldi bence arkadaşlar. Ben yaptım arbitraj yapıp yapmamak size kalmış. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir bu sadece kendi fikrimdir. Herkesin yapacağı işlem kendi kararı olsun. Y. T. D

        gumus @instagram : VinoveAlptekin YAG=GÜMÜŞ KARDEŞ.

         USD Sahur vakti birşeyler oldu ama ne oldu anlayamadık. Bütün dövizler tepetaklak oldu dostlar. 😀

          gumus 2.8145 den bir miktar gümüş alındı. Bu fiyat kısa zamanda kar getirir bence. Y. T. D