BTCUSD Birazdan Eşref abi gelir malumati verir. ben full nakite geçtim sabah arkadaşlar. Mayıs 20 sine kadar düşüş bekledigim için çıktım. ilk soluk alacağımiz yer 41.900$. tepki alislariyla 45.900$ . haftaya 42.000$ Mayısın ikinci hafta sonu 44.000$. ve Mayıs 18-22 arası 30.170$. isteyen istediğini yazabilir. eksi oy verebilir linç edebilir.Fiyatlar aşağı yukarı verildiği. YATİRİM TAVSİYESİ VERMİYORUM. HERKEZ GİBİ BEENDE YAZMA HAKKİNA SAHİBİM DİYE DUSUNUYORUM. Önce vergilendirme ödemelerde yasaklama.sonra elektrik kesintileri.sonra thodex vurgunu. Golobale bugün yayılmaya başladı ve düşüş başlıyor. ayrıca binance ABD tarafından mahkemelik olabilir duymuşsunuzdur belki. ben kaçar. Kalın sağlıcakla.

  BTCUSD hadiiiiii hadiiii çok bilmisler

   BTCUSD @mardinli profile sabitledim yazıya bak.

    BTCUSD @aslıvar tepki yükselişini bekleyin çıkın kardeşim.

     BTCUSD @doncorleone hacklenir kardeşim. eski hackerlardanim. Gr€ywolf eski nickim.sen kablolu soğuk cuzdan alır PC den işlem yaparsan bı troje. keykog yersen PC deyken. illaki o key anahtarlari girdiğinde bilgiler karşıya gider bu 1. 2 si wifi li kablosuz olanlarında mevcut soğuk cuzdanlarin. ondada wifi hacklenerek soğuk cüzdana erisilebilir ancak kodlar için telefon bilgileri lazım vs.ayrica bildiğim kadariyla soğuk cuzdan kurulurken key anahtarlar oluşturuluyor. firmanın girme bilme ihtimali yok diye biliyorum. sorun başka takildigin yer başka. yaşım 33 bu arada. kal saglicakal

      BTCUSD @doncorleone ya bı git işine. az önce 22 yazan sendin dalgami geciyosn

       BTCUSD @doncorleone ürüne göre değişir o. 24 kelime olanda var

        BTCUSD @doncorleone soğuk cüzdanı aldığında sana 7 k lime lik bı kod verilir. bu kimsenin eline geçmediği sürece hacklenme söz konusu olamaz.

         BTCUSD @-----KIZILSAKAL------- düzeltme gelmedi daha

          BTCTRY @Altıncı Fuat cukurdaki Akın degilmi la bu 😁

           BTCTRY @EcOnOmİsT (💵💶💷) ✅ tam isabet 🤝

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.