USD olan yine milletimize olcak gariban halk daha çok ezilecek.zengin ise viskisini yudumlayıp zevkine bakacak..

  USD olan yine milletimize olcak gariban halk daha çok ezilecek.zengin ise viskisini yudumlayıp zevkine bakacak..

   USD @Squirrel başkan ben sana bişey demedim benim belediye grevde değil zaten😂

    USD @Leader hostt kopekk

     USD @Leader yaw he he

      USD dolarda tutacağım parayı kriptoya baglasaydim şuan en az x10 yapmıştım

       XRPTRY zamanında bu coin 2 dolara kadar çıktı herkesi gaza getirip aldirtti sonra patladı.aman beyler dikkat edin xrp çok tehlikeli bı coindir kimsenin gazına gelmeyin

        XRPTRY burda kimsenin gazına gelmeyin yoksa çok üzülürsünüz zamanında çok canlar yaktı bu coin dikkat edin xrp pişmanlıktır..

         BTCUSD Bizim hangi coine kaç dakika baktığımızı , iptal ettiğimiz al sat işlemlerini, kaçtan alıp kaçtan satacağımızı, analizcilerin çizdiği grafikleri her şeyi ama her şeyi görüyorlar. Market maker öyle kolay kolay yedirir mi adama!!! Biz her seferinde yem oluyoruz. Analizciler bile bazen “arkadaşlar grafik , teknik işlemiyor şu anda” demiyorlar mı? Buradan pay biçin. Bitcoine , kripto paralara çamur atıp bık bık ötenler var ya bence onlar bile planlı. Piyasayı istedikleri gibi manipüle ediyorlar. De-fi me-fi hikaye! Nasıl bir merkeziyetsiz finans bu??? Murat görünümlü Şahin den farkı yok! Bir haberle çaaaat yukarı fırla , bir haberle çotankkkk diye çök! Başlarım böyle merkeziyetsizliğe ben! Microstrategy, Grayscale, BlackRock enayi mi de 40K USD den bitcoin alacak? Bir şeyler bulup piyasayı manipüle ediyorlar , 2 gün sonra “Microstrategy 70.470 adet Bitcoin aldı” haberi çıkıyor. O Microstrategy zaten o bitcoini almıştı canım benim , yukarıdan çakmak için bize şimdi servis ediyorlar!

          XRPTRY HEPİNİZİN DİKATİNE!!! Sizleri daha fazla para kazandırmak amacıyla farklı sitelere yönlendirmeye çalışan, bilgi anlamında kendilerinin bile bu piyasa ile zerre kadar ilgisi olmayan, hatta sizlere telefon numarası verip az parası ile bu piyasaya dalmış küçük yatırımcıyı tuzağa çekip tefecilerin kucağına itmeye çalışan, çeşitli vaatlerde bulunan aracılara, tefecilere ve bedava umut dağıtan bu kişilere asla inanmayınız, itibar etmeyiniz ve dikkatli olunuz. Yatırımlarınız hakkında çalıştığınız banka yetkilerinden profesfonel destek alabilir ve hatta kendi imkanlarınızla internetten araştırıp piyasa analizi ve yorumu yapan, bu işi bilen gerçek ekonomist ve piyasa analistlerinin görüşlerini okuyup ayrıca videolarını izleyebilirsiniz. Benden uyarması; artık gerisi sizlere kalmış. Çok dikkatli olmanız dileğiyle bol kazançlar dilerim..

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.