BTCUSD @KRİPTO EŞREF Abi bide enj coin i yorumlar mısın sana zahmet

  BTCUSD @KRİPTO EŞREF Emeğine sağlık kardeşim sen takma öyle herkesi cebinden 3 kuruş gidince canı gidiyor milletin sabır yok.analizlerini bizlerle paylaşmaya devam et lütfen.dan dun alıp sata sata ondan zararına çıkıp diğerine atlaya atlaya bende ana paramı yüzde 50 erittim.Göstermiş olduğun teknik verilere göre alım yaptım o teknik veriler birgün çalışacak biliyorum ve sabırla da bekliyorum. Tekrar eline emeğine sağlık kardeşim.

   ADAUSD @zeynelcandan56 Bu coin den uzun süre bi bk olmaz xrp ye döner azıcık çıktımı vururlar kafasına geri düşer aşağı.dua edinde iyi bi pump yesin yoksa zor çıkarız buradan.

    BTCUSD @zeynelcandan56 Bence şoku atlattı avax şimdi yukarı emirleri kırıyor. Kaçanlar illaki olacak karını alıp bırakanlar olacak.aşağı çok sert bir hareket beklemiyorum şahsen ben satmıyorum avaxlarımı yüzde 1850 artan bir coini herkes tercih edecektir yine bence ve yoluna devam edecek avax gecikmeli de olsa.biz istiyoruz ki paramız 1 ayda yüzde 1 milyon artsın öyle bir dünya yok.sabretmeyi öğrendiğimiz zaman kazanacağız.

     ETHUSD @zeynelcandan56 Hadi aslanım btc uyuyorken yap bi vurgun daha seversin sen btc uyanırsa susturacak seni

      ETHUSD @zeynelcandan56 Avax panik satışını yedi 41 usd yi tekrar yoklar ve yukarı dönerse btc nin 57bin usd denemesinden sonra hızla yoluna devam eder sanırım bir kaç gün buralarda ufak ufak oyalanacaktır.bu benim görüşüm ve ytd. Ben stop mtop koymadım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın🤣 satmıyorum arkadaş

       ETHUSD @zeynelcandan56 41 de ciddi direnç var çok zor kırar gibi orayı hayırlısı bakalım bekliyoruz avax ta kardeş

        BTCUSD @zeynelcandan56 Teşekkür ederim zeynel bey sayenizde diğercoinlerden ettiğim zararımı çıkarabildim.işiniz rast gelsin

         BTCTRY Merhaba arkadaşlar şimdi çıkarsa kaçtan çıkalım tl olarak

          Bizi Takip Edin

            Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.