GBP @mmy991001 tavsiye ederim 👍

  USD @pinar-dinc Makas aralığı dar bu en büyük avantajı, program kullanışlı ve faydalı. başında online olup sürekli takip etmenizi gerektirmiyor zaman, emirler ve alarmlar ile işlemleri kolaylaştırıyor..

   USD @yatırım4848 Yok hayır forex değil , Türkiye Finans'ın piyasa takip ve döviz/kıymetli maden alış/satış için kurulmuş bir platformu. makas aralığı dar yani diğer bankalara göre kârlı, güvenilir.

    USD @yatırım4848 TFX

     gram-altin @vanki İyi akşamlar. sizi iyi anlıyorum bende üç beş birikimim ile kazanmaya çalışıyorum şükür getirisi olurda. İlk başta KUVET TÜRK hesabı açtım 2 3 ay onunla yatırım yaptım fakat KUVETin makas aralığı TFX e göre birazdaha açık yani TFX daha kârlı. yaklaşık 1 aydır altın almadım bekledim piyasayı bu süreçte arkadaşımın tavsiyesi üzerine TFX kullanmaya başladım bir alarm kurmuştum 252 seviyelerine geldiğinde bilgi ver diye ve dün gece o bildirim sonucu bir emir girdim sabaha karşı 251 den emrim gerçekleşmiş şuan güzel bir kârım var. Altında zarar etmeniz bana göre zor bırakın ödemeniz vs yoksa bekleyin çünkü yükselip yükselip yine düşüşe geçiyor. kısacası yüksekliğinde sat düşünce al 3 ay gibi bir sürece getirisi iyi oldu. sizin tutara bakacak olursak kat kat daha da iyi olacaktır size. bence başka bankalarla uğraşmaya gerek yok düşünmeden açın bir TFX VE demo ile başlayın derim.

      gram-altin @vanki rahatlıkla kullanabilirsiniz.. bende endişe ile başladım fakat makas aralığı olsun emirleri olsun gayet kullanışlı... takıldığınız bir nokta olursa yazın.

        

       Pro Üye Olun

       FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

       Bizi Takip Edin

         Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.