USD EKİ - 2 Sevgili arkadaşlar. Günaydın. 16 eylül tarihinde bir ileti göndererek 8 ekim tarihinin çok önemli olacağını, bu tarihten itibaren yeni bir dönemin başlayacağını belirtmiştim. Hatta bu mesajımı da o tarihte (yani 8 ekim) yeniden yayınlayacağımı belirtmiştim. Sanırım ne demek istediğim anlaşılmıştır. Ayrıca ben 25  ekimde de  ABD nin İrana müdahalesini bekliyordum amcak Netanyahu'nun seçilememesi ve Trump hakkında Ukrayna konusunun ortaya çıkarılması bu müdahaleyi bu yıl için erteledi. İnşallah ordumuz başarı ile sağ salim hedefleri ele geçirir. Geç olsa da sayın Cumhurbaşkanımızın aldığı bu cesur kararı yürekten destekliyorum ve kendisini kutluyorum. Mali değerlendirmem bir sonraki mesajımda olacaktır. Hepinize yürekten selamlar.

  USD @SonOsmanlı Dün akşam saat 20.00 sularında tüm siteye trafik cezaları ile gönderdipim iletinin yanlışlığını tespit ettikten sonra özür diledim. Asparahas haber yayan bir siteden almışım. Bir asker olarak en başta ben haşkımın kandırılmasına karşoyım. Bu zamana kadar 2000 e yakın ileti yayınşadım. ilk defa böyle bir şey oldu. Tekrar özür dilerim. Finans ceptem ve üyelikten ayrılıyorum. Allahaısmarladık.

   USD @fatih-sevim Dün tekzip mesajını genel olarak sitede yayınladım. Siz haklıymışsınız. Tekrar özür dilerim. Bir asker olarak daima halkı aldatanların larşosında oldum. Siteyide üyeliğimi de bırakıyorum. Sizi de tebrik ederim. Allahaısmarladık

    USD Dün genel olarak trafik cezaları ile ilgili özür öesajı yayımladım. Mesajı da silmeye çalıştım ama başaramadım. Finanscepten ve üuelikten tamamen ayeıloyorum.2000 e yakın ileti sundum. Hiç hata yapmadım ama bu iletiyi başka bir linlten almıştım. Detaylı soeuştursum meğerse sahtwymiş. Yekrar çzür diliyorum. En başta bir asker olarak halkı aldatabların karşısında ben olurum. İyi günler. Allahaısmarladık

     USD @SonOsmanlı O zaman bu sitede erketeye yatalım. Herkes birbirini savcılığa bildirsin. Her yazdığımız bilgi veya değerlendirme doğru mu sizce ? Bu konu biraz art niyetli düşüncelerle ilgili gibi geliyor bana.

      USD @SonOsmanlı Siz birini savcılığa bildirecekseniz o basında bu yazıyı yazanı verin. Biz vatandaş olarak resmi tescilli bir basın organına güvenmek zorundayız. Konuyu ben de araştırıyorum. Doğru veya yanlış olsuğunda bu sitede merak etmeyin yayınlarım. Ancak bizde okuduğumuza inanmak zorundayız. Onun doğru olup olmadığını araştıracak olan kueum biz dwğiliz. Ben bu bilgileri kıçımdan uydurmadım ki. Rakamlar bile atsam tutturamam

       USD @SonOsmanlı Bu bilgiler basından alınmıştır. Ben o yazıları zaten telefomda o düzende yazamam. Resmi çekilerek kopyalanmıştır.

        USD @nereyebugidiş Hadi yarın veya bu gece camilere milli bayrağımızı çekelim. Bir de bu konuda mesaj atarmısınız.

         USD Gördüğünüz gibi bugün 5.85 i geçtik arkadaşlar.

          USD Arkadaşlar geçen sene evime bir trafik polisi geldi ve evin önündeki araba sizin mi dedi. Evet eşimin dedim. Eşiniz bir arabaya vurmuş kaçmış. Kaçarken plakasını almışlar, bizde incelemeye geldik dedi. Arabayı alalı 2 ay olmuştu. Yeşil bir Opel Corsa idi. Eşim böyle bir kaza yapmadım dedi. Eşim ben ve polis; arabayı inceledik. Arabamızda bir çizik bile yoktu. Polis rapor tuttu. Bize de mahkemeye gidin itiraz edin dedi. Gittik 500 lira masraf istediler dosyayı aldık bir de baktık ki çarpan araba Beyaz renkli Volkswagen minibüs. Plaka doğru ama sanırım plakayı yanlış almışlar. 6 ay uğraştım bir 500 liramı daha aldılar. Arabasına çarpılan adamı bulduk mahkemeye getirttik ve arabasına çarpan aracın eşimin arabası olmadığını söyledi de öyle kurtıuduk. MEMLEKETTE HUKUK VAR YA. (Kızdığınız bir adam olursa o adamın plakasını verin.) Şaka yaptım. Ama memleket ne hale geldi görün. Birgün sıra aktröllere de gelecek ve hukuk hukuk diye inleyecekler. Herşey sırayla. Hem de Fetöcüler yapacak bunu.

           USD @Nodus142 Radarda birer arslıklı(51,52,53) gibi ralam mı kullanılıyor sanıyorsun.

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.