EUR @voyager34 Sem bilmezsin ama bankalarda döviz alış yatırım işlemleri menüsü altında 😬😂

  EUR @ecel17 Devaluasyon sonrasi mi oncesi mi. Hayal goruyorsun once 10 sonra limit yok. Borsa cokuyor bu hafta

   EUR @ulvi_cann Almancilar kicini satsa Ulkenin dis aciginin yaninda pire olmaz sen rakamlara hakim degilsin belli ki

    EUR @mrthmn Ben de aldım. La vatan haini miyiz neyiz ya. Hhaha tam alış zamanı arkadaşlar şeytanınız bol olsun.

     EUR 120 kere sıkı para politikası demiş. Bu ne demek biliyormusunuz. Talebi daraltmak için herşeyi yapacağız. Az zam az iş az kredi az yatırım ve malını satamayan ucuzlatacak ss. Siz sürüneceksiniz ama enflasyon da inecek. Demek.

      EUR Sevgili zavalli kucuk yatirimci kardeslerim. Faiz sabit kaldı hadi ciksin faiz yukseldi euro düşsün demek biraz komik. Bu tip kararlar alınmadan önce fiyatlanır ve atı alan üsküdarı geçer. Büyük çok büyük borç ve yapısal sorunlar var bıçak kemiği deldi. Hükumet fikarleşmeyi seçti. Daha fakirleşeceğiz. Euro dolar mutlaka zıplayacak baharda bizim çiçekler solacak ülke olarak durum kurtarılamaz yerde.

       EUR Arkadaşlar yarın faiz düşüşü öncesi son bir en düşükten alalım hamlesi geldi yarın toplayacaklar sabahtan akşama parti

        EUR Almanya’da yatIrımcılarla toplantıdayız. Ya dedim bir tane kimsede Alman bayrağı yok siz hiç mi memleketinizi sevmezsiniz dedim. Neden bayrak asacağız buranın Almanya olduğundan benim Alman olduğumdan kimsenin şüphesi yok ki. Oraya buraya bayrak asan profiline koyup elinde gezen en ezik kendinden veya ülkeden şüphesi olan eziktir dedi. Erkeğim diye skimi sallayıp gezmek ne kadar salaklıksa almanım deyip bu topraklarda alman bayrağı sallamak o kadar embesilliktir dedi. Bana bir aydınlanma geldi. Burada dolara euroya sayıp götünde milyarlarca dolar borç girmiş gerzkler geldi aklıma. Olum sizin işiniz yok mu hiç.

         EUR @onr Arkdaş burda millet 100-200 euroluk. 60.000 euro borç aldıysan sen bunlara ders ver.

          EUR Yılı düşük kapatmak için kasıyorlar. Haftaya görşürüz. Pazartesi alabilirseniz yakalarsınız treni.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.