ons 🏹🏹🏹Ons Bu hafta 1870 denemesi olucak kıramazsa bu sefer 1830 a gider ve bir müddet kalır . Kırıp 1 günden fazla kapanış olursa hedef 1900 olabilir 🏹🏹🏹Gümüş de hedef 28 aksi takdirde sert düşüş olabilir. 🏹🏹🏹Dolarda grafiğe göre bi halt olmaz 7.25-7.40 arası git-gel yapıcak . Siyasi haberler belki daha fazla değişiklik yapabilir ama benim alanım değil fikir belirtemiyorum .

  gram-altin Kars36 diye nickli bir mal vardı ben nisan başı 400 altına inecek dediğimde bana kıziyordu nerde o mal duman oldu galiba ?

   USD 7.07 destekdi 7.09 dan döndü galiba burdan 7.20 e atar kendini

    gumus-ons @kadir-barutcuoglu düşmesini bekliyorum 27 altına ama yatırim tavsiyesi degil tabiki sadece öneri

     gumus @HANcı Spekülasyonla çıkan hızlı yükselir hızla düşer

      ons Ne dedim dün gece isteyen profileme de bakabilir . 1870 denemesi gelicek diye ki geldi . Şimdi 1850 e gelmesini bekliyorum . Belki bir atak daha yapabilir yapmazsa 1830 a geriler .

       USD @spider man @develi cıvıklısı 7.07

        USD DXY 91 e dayanıyor . Dolar ise %1 den fazla düşüş . Yatırımcı hala ülkeye giriyor . Yerliler ise dövız almaya devam ediyor 🧐🧐🧐 Bence Dolar'ın yükselişi için Şubattaki Faiz toplantısı ve Biden-Erdoğan görüşmesi önemli olacak

         gumus Gümüş %9 yükseldiyse Altının da %3-4 yükselmesi gerekirdi yani 28 bekliyordum ama bu kadar fazla beklemiyordum bence Abd açılışında satış yer

          gumus-ons 7/24 işlem yapabilenler için gece alım fırsatı verebilir

           gumus-ons ABD açılışında satış gelebilir

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.