USD @murtii76(borsa&dolar) Kardeş ben çoktan sattım gitti sattigimida yazdım yavsagin birinin zoruna gitmiş küfürlü mesaj yazmış aynen iade ettim engeli bastım yavsaga

  coffee @Akılcı Öngörü dışarda çok güzel bir islam yasaniliyor siz ve sizin gibi tarikat ehlide gerçek hayatta her şeyi layıkıyla yaptı şimdi bu tarz platformlarda ortaya çıkıp kendince fetva veriyor iyi kardeş im hoş geldin .

   USD @interpoL talimat vardı unuttuğum 583 satış gerçekleş miş yapacak bir şey yok zaten usd gram a geçiş düşünüyordum bahane oldu .

    USD arkadaş lar bu günden sonra 1 dolarım bile yok 583 ve 579 usd talimat olduğundan satılmıştır umarım düşüş gelir gram geçiş yapicam

     gram-altin @Şebnem Ş.👱‍♀️ vay vay 250 ci ve 4 .90 ci neye gore hangi akla acaba beyin bedava ;;;

      USD @murtii76(borsa&dolar) Kardeş ne mezunusun acaba.? askeri ücretli veya düşük maaşla çalışmak mecburiyetinde bırakılan insanların suçumu yoksa kapitaliz düzene kapılan yüksek maaş alıp insalara tepen bakan onların suçumu.?

       USD @ParaDolarOff felâket tellalı gibisin işin gücününüz insanları panik sevk etmek .engelledim

        coffee @İSMAİL.66 usta belliki ateist selamın anlamını bilmiyor çok gorme cahili

         gram-altin @VerYeri usta kızılcık sopası az gelir bunlara inanan var mi acaba ?

          gram-altin @Zeynep ☠ @Zeynep👸T 02-27 vallaha kardeş düştükçe aldım gr son 1 kademelik tl var bekliycem yükselirse sat düşerse al sabırlı değilsen al yat .

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.