SYP Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

  JANTS @xLarge Teknik analiz videoları izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. TradingView sitenin adı

   ALCAR ALCAR analiz çalışmam. Kırmızı çizgiler destek, yeşil çizgi direnç seviyesi. Yatırım tavsiyesi değildir maksat çalışma olsun :) 

    HLGYO HLGYO analiz çalışmam. Kırmızı çizgiler destek, yeşil çizgiler direnç seviyeleri. Yatırım tavsiyesi değildir maksat çalışma olsun :) 

     JANTS Jantsa destek ve dirençler. Kırmızılar destek, yeşil direnç seviyesi. Yatırım tavsiyesi değildir maksat çalışma olsun :) 

      bist-100 @oktay1453 Down Jones topluyor kardeşim pozitif kapatırsa yarın sıkıntı olmaz :)

       bist-100 @oktay1453 Hayırdır bişey mi duydun yoksa

        bist-100 @OLDUĞU KADAR,OLMADIĞI KADER Benim bütün hisseler ekside artıda olan olsa satıp düşenleri alttan toplayacaktım. Seyrediyorum şuan :)

         bist-100 @oktay1453 1431.50 takip diyorum alt bant destek noktası en kötü buraya gelir burdan yükselir diye düşünüyorum. YTD

          bist-100 @oktay1453 120 binlerden 90 binlere de düşmüştü zamanında o yüzden 1 2 gün izleyelim bakalım neler olacak :)

           bist-100 @oktay1453 Felaket tellalı çok kardeşim hiçbir malı en dipden alamazsın, Aldırmazlar o yüzden kendine bir strateji belirleyeceksin. Elindeki kağıt güzel olduğu sürece üzmez diye düşünüyorum

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.