USD almanya Türkiye'yi kıskanîyor🙋25 yaşındaki genç avukat geçinemediği için intihar etti: Hiç bir halt yaşamadan 25 yaşına girdik | Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki avukat Hayriye Sena B., maddi sıkıntılar yaşayarak geçinemediği için 8 katlı apartmandan atlayarak hayatına son verdi. Hayriye Sena, intihardan önce attığı mesajda “bir kazancımız mı var, her şeyi korkudan erteleye erteleye hiç bir halt yaşamadan 25 yaşına geldik” dediği öğrenildi. Ayrıca genç avukatın geride bir intihar mektubu bıraktığı iddia edildi.

  USD Türkiye de asgari ücreti varya bir yükseltseler fazla birşey istemem bende gidip çalişirim o derece ha bakarim az hiç çalışmam 6 yildir issizim zaten 😂😂2 bin 324 liraya sömürülmek istemem arkadaşlar kimse kusura bakmasin benim gibi herkes düşünse zaten protesto grev felan bu kadar yetersiz maaş olmazdı

   USD @m.yildiz adaletine ettigimin dunyasi işte

    USD Sahte lise diploması ile nerelere hangi makamlara getirirler? 😂

     USD @TürkünLirası Sanki Ülkeyi soydu

      USD Sterlin Euro yeşile geçti sıra dolar da.

       USD @NeredenNereye Güzel kardeşim ruhsatlı TEKEL bayilerde genelini kastetmiyorum ama kaçak alkol satan haberlere konu metin olan var. Ben de içen ve güvenilir gördüğüm TEKEL bile bu saatten sonra içmeme kararı aldım. Kimse canını sokaklarda bulmuyor ciddi bir konu ondan kimseye güvenmiyorum.

        USD @🎅 Noel Baba 🎅 Kaynak Show TV ana haber habertürk.

         USD Bu sıralar dikkatli olun içki içmeyin! Bursa da kaçak içkiden 3 kişi hayatını kaybetti 15 kişi ise yoğun bakımda. Bilmiyorum TEKEL bayisinden mi aldılar ama şuan içki içmeyin diye sizlere tavsiye 15 lira bir bira kimseye güven olmaz bundan ne TEKEL'E ne ona buna.

          USD Özel harekat polis memuru ankara eryaman da banka soygunu yapmış birde kumar borçu varmış paran yoksa oynama kumarı ibretlik bir olay

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.