gram-altin Altın aldıysanız 300 civarı arkadaşlar kesinlikle bozmayın uzun vadeli düşünün zaten marta kadar 320 yi görecek satmadıkça zararınız yok satarsanız asıl o zaman zarardasınız unutmayın.

  USD @bankerbilo10.5 İzledik izledik de show senin saçmalığın oldu...

   gram-altin Turp ve peşinden gelen sebzeler sarıyı yükseltti sonra r yaptı düştü ve alım için en ideal noktada yine karıştıracak salatayı bizim gibilerde limon niyetine bir güzel sıkacak. Başka türlü ortaya karışık olmaz.

    gram-altin Dünden beri düşerken yükseliyor yükselirken düşüyor tuhaf şeyler dönüyor ama hep kırmızı nevsman yeşillenie derseniz abuk sabuk gelişmeler bunlar para devi ülkeleri bile karıştıran para devi kişiler. Bunlara birinin kefenin cebi olmadığını anlatması lazım.

     gram-altin Kıpırdamaya başladı gibi 01:20 ye doğru yani dünki saldırı saati ne dikkat abd bu saate kadar tırnaklarını yiyecek tabiri caizse.

      gram-altin Yeni gün yükseliş getirecek gerginlik devam ediyor Trump İn yaptığı açıklama içine sinmedi. Baskılar tegtid veya yaptırım getirecektir. Şuan ki durum iranın nabzını düşürmeye yönelik ve yaslarının bitmesini bekliyorlar. Yani teyakkuzda bekliyorlar hala yeni bir saldırı olabilir endişesi içinde Trump ın gerginliği düşürmesi için yaptığı açıklama bu yüzden. Erken satanlar varsa bilemem ama kısa vadede bir kez daha 308 leri görebilir. Ytd

       gram-altin Gündemi takip eden cevaplasın İran asıl saldırı bu değil diyor piyasa daki şuanki durum iyimser tablo olabilirimi? ABD üslerdeki zararı Açıklamaz dünyaya biz Çok güçlüyüz mesajı veriyor abd kendini aciz küçük göstermez ama cevabı olabilir yani büyük gerginlik bir kıvılcıma bakıyor.

        gram-altin Geceyi Bekleyin İRANIN Yası 3 gün daha 2 gün var saldırmasın İran diye R yaptı abd henüz bir şey bitmiş değil İnşallah savaş falan olmaz ama ülkeler arası ilişki inatlaşma alt yapısıyla dönüyor.

         gram-altin Fiyatlandırma yapabilir. sabit kalması bu yüzden olabilir. Gidişat savaş gibi restleşen ülke ler artıyor. Ocak sonu 320 ui görürsek sürpriz olmaz.

          gram-altin Bana kimse 301 den aldıramazdı ama savaş gerginliği gaza getirdi bakalım ne olacak altın olayı

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.