ons @kiwi-3-kiwi Ben trampın tweetletlerinden bahsetmiyorum. Sanırım beni yeni takip etmeye başaladınız ve eski yorumları okumadınız.

  ons @adnan2127 Geçen hafta yazdığım en son yorumu okumanızı tavsiye ederim. Şimdi bu yorumu neden yazdığımı ve onsla ilgili beklentilerimi net bir şekilde görebilirsiniz.

   ons @zer u ziv Siz nerden takip ediyorsunuz? Ons işlemleri investingte saat 01 den sonra işlem görmeye başlıyor. Ortada olmayan fiyat hakkında yorum yapmak, dereyi görmeden paçaları sıvamak olur. Bu tweetin altında yatanı ve ne olup ne olmayacağını sabredersek hep birlikte göreceğiz. Peşin hükümlü olmamak lazım.

    ons Vee.. beklenen tweet gelir. 😉 

     ons @motivatör📊🔥🍯🌹🍌 Sihirli indikatör yada sinyal yok. Teknik olarak 1400 ler hatta biraz daha altına kadar bir düzeltme yükseliş trendini bozmaz. Kesin düşecek yada çıkacak demek kehanet olur. Grafiği mümkün olduğunca yakından takip etmek lazım. Benim beklentim düzeltmenin 1390 lara kadar devam etmesi yönünde. Daha 2-3 hafta önce formasyon hedefi 1521 ler yazdığımda o rakamda bir çoğunuza abartılı ve imkansız geliyordu. Bu piyasada hiç bir şey imkansız değil. Trampın çinle olan kavgasında ufacık bir yumuşama bir tane twit 1400 lerin gelmesi için yeterli olabilir. Tabi tersinde de 1600 lerin gelmesi çok kolay. Ama benim tamamen şahsi beklentim aşağı yönlü düzeltme yönümde. Ekran başında olmadığımdan net rakkam veremiyorum

      ons @prison break Uzun vade 1700 olası bir fiyat. Benimde beklentim o yönde. Fakat kısa orta vade de bir düzetmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Bütün indikatörler aşırı alış bölgesinde.

       ons @DOLAR AVCISI 02 Bence çok şişmedi yaklaşık 2 aydır formasyon hedefi olarak 1521 ler görülüyordu zaten. Önce 1430 sonra 1403 lere doğru bir düzeltme bekliyorum. Oraları kırıp kıramadığına göre aşağılara ayrıca bakarız.

        ons @##sorkun## Bir altın ve birde dolar hesabınız varsa ayrıca bir hesap açmanıza gerek yok.

         ons @lall Pardon ben antından dolara yazdınız sandım. Dolardan altına geçmek çok tehlikeli. Şimdi tam tersinin zamanı. Yani altından dolara.

          ons @lall Ons 1521 in üzerinde çıktığı yerlerde yani 48,5usd- 49,5usd arası kademeli geçiş için uygun bence. 46 ve altında 45, 44 geri dönüş için beklenebilir. Al sat tavsiyesi kesinlikle vermiyorum. Ama bazan nadiren kendi stratejimi paylaşıyorum. Ons 1521 üzerine attığımda %50 usd geçiş yapmak çok uygundu. Bundan sonrası daha üstü içinde aşağıda 1400- 1380 ler içinde sabır zamanı.