XRPUSD Üzgünüm ama bu kale son kale herhalde 2 hafta falan oldu buradan dönmüştü. 0.45600 altında 0.3 ü konuşmaya başlarız haberiniz olsun. Yorumlara söyle bir baktım ve çok fazla bilgi eksikliği var. Kimseye bağlanıp zarara girmeyin kendi kararınızı kendiniz verin sağlıcakla. YTD

  XRPTRY Satış hacmi çok fazla takılır biraz buralarda.

   XRPTRY 7.25 den dönüşte korkup 6 üstüne sell atanların fitilleri patladı ondan saldı bence. Çok da anlamam gerçi.

    ons @Türk Öğün Çalış Güven @Metehan01453 CDS'in düşmesi kötü demiyor zaten. Elde para yok biz faiz arttırsak bile derecelendirme kuruluşları bizim arttırdığımız bu faizi verebileceğimize güvenmezse CDS yukarı gider. Burada anlatılan eğer bu şekilde 500-600 bp artış beklense CDS artardı. Düşüyorsa demek ki döviz kurları faiz arttırımı söylentisiyle değil de ekonomik reform söylentisi ve jeopolitik etkenlerden dolayı düşüyor. Sonuç olarak elimizdeki bütün faiz arttırım gücünü 19'unda harcamaya gerek yok diyor. Zaten piyasa geçen hafta 2-300 bp arttırmış gibi bir tepki verdi. Bu soyut arttırımı somutlaştırıp ne getireceğine bakacaklar bence de.

     ons @aslanmucahit %50-50 kimse bilemez hocam kendiniz karar verin.

      ons @Bahtiyar Mesut reformlarla ya da en azından söylentisiyle %10 geri çekmişlerken ellerinde ne varsa buraya vermeyeceklerdir diye düşünüyorum. zamana yayıp ocakta piyasaya salınacak likiditeden daha fazla yararlanmak isteyeceklerdir.

       ons @kral37 Bunun sebebi yıl sonu ödemeleri. Şirketler ve devletler borçlarını ödemek için ellerindeki yatırım araçlarını çıkarırlar. Misal geçen ay Rusya, Meksika, Çin, Türkiye gibi ülkeler piyasaya altın saldı. Türkiye 40 ton altın sattı gerisini siz düşünün.

        ons @xtheflame__ Trump 'Adam kazandı' tweetini atıncaya kadar böyle gider bence.

         ons @Golden apple "Al-Sat" kısa vadeli trader mantığı, adam bundan bahsediyor. Oynak demesinin sebebi gün içinde 1870 ile 1890 arası oynayacak olması. "Trade" yapanlar ya da burda geçtiği gibi "Al-Sat" yapanlar bu 20 dolar farkı kâra dönüştürebilir diyor. Saçma konuşmamış. Ayrıca birine al ya da sat demek SPK gereği yasak. Sevgiler iyi günler.

          ons @fatih-1453 15 Kasım'a saklıyor elindekini. Biden'a göre harekete geçer.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.