gram-altin Merhaba arkadaşlar. Yapılan gözlem sonucu +%0.23 ve -%1.13 arasında küçük çaplı dalgalanmalar medyana geldi. gün içerisinde yatırımcılar tarafından beklenen ani düşüş Malesef gerçekleşmesi. ılerleyen saatleri dört gözle bekliyor olacağız. anlık gram altında-%1.29 lük hacim daralması mevcut. dikey bir görülebilir. ivme aşağı yönde görülmekte. son direncini 470 olarak saptandı. 466 468 bandına düşmesi beklenmekte. hayırlı kazançlar.

  gram-altin anlık bilgi gramda +%3,80 üstü hacimde genişleme var. ılerleyen saatlerde altında 476 barajını dikey bir şekilde zorlayacaktır.

   gram-altin Merhaba arkadaşlar. gram 468 seviyesi hayli zorlamasına rağmen hacim genişlemesi devam etmekte sinyaller ve ivme üst seviyeleri işaret etmekte. 471 472 beklentisi içerisindeyiz.

    gram-altin anlık bilgidir. +%3.38 an itibari ile hacim genişlemesi devam etmektedir

     gram-altin hacimde yaklaşık +%2.83 genişleme var. hadi hayırlısı gün sonu 468 yukarı ivme görülmekte.

      gram-altin Merhaba arkadaşlar. hafta başı olmasına rağmen açılış iyi yönde ilerlemekte. +%1.23 artış payı ile anlık olarak göz alıcı bir yol izleyerek bizleri hiçte şaşırtmadı. anlık ivme 462 üstünü net bir şekilde istikrarlı olarak görmekteyiz. aldığımız sinyaller doğrultusunda tedirgin olamayacak şekilde ufak çaplı dalgalanma yaşanması söz konusu. yatırımcılar için geçen hafta 455 ve üstü giriş yapanlar için büyük süprizler beklenmekte. ılerleyen saatleri dört gözle beklemekteyiz. anlık bilgidir. iyi kazançlar.

       gram-altin merhaba arkadaşlar günaydın. ilk öncelikle altında ivme yukarı yönde olduğunu görüyoruz. aldığımız sinyaller sonucunda gün ici değer 460 ve 462 olgunu saptadık. +%2.30 hacim alarak geçtiğimiz günlerde hacim -%2.99 hacim daralması yasiyarak aradaki farkı kapatacgina inanıyoruz. hacim güçlenmesi yaşandığı taktirde. dilesiniz o yönde haftaya iyi bir trend bizleri bekliyor. ara ara küçük kayıplar versede gram altın. sinyaller bizi yanılmamakta. risk almadan bugünü değerlendirmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. haftaya iyi bir kar elde etmek iyi bir noktadan çıkış yapmak işin küçük bir yatırım hicde fena olmaz. iyi kazanlar dilerim

        gram-altin altın anlık derece kazanarak +%3.0 üzerine cıktı umarım yarın yükselişte kanapanir. haftaya iyi bir çıkış trendi bulması dileğimle.

         gram-altin merhaba arkadaşlar. anlık yukarı çıkış ivme fiyat derecesi +%2.3 olarak kayıt edildi. iyi geceler dilerim.

          gram-altin keşke az çok beni dikkate alabilseniz. yoksa ne paylaşımlar yapardım. kimseyi ikna etmeye çalışmıyorum. tecrübelerimi sizlere sunuyorum. l

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.