IZMDC @Basiretsiz-adam ne süründürdü hisse arkadaş ya

  IZMDC Arkadaşlar benim bir sorum olacak bilen birisi cevaplayabilirmi şuan 5bin ana hissem var ve bana 5 binde rüçhan verdi şimdi ben ana hisseye çeirmek icin 5bin tl mi ödemem gerekli yoksa 15 bin tl mi ödemem gerekli çünkü 5bin rüçhan ana hisseye gecince 15 bin ana hisse olarak geçeceği icin kafam karıştı.

   IZMDC @Deniz Liçina pazartesi

    IZMDC @ömerfaru sabret kardeşim sabrın sonu selamet ordan oraya aktarırsan paranı kaybın büyük olur güzel bir firma sonuçta sadece bekleme sürecinde mutlaka yol alacaktır erkenden zengin olamazsın. ytd.

     IZMDC @o^uzhan ama ayıp ediyorsun arkadaşlar burda 50 felan bekliyo sen ufacık düşünüyorsun 🙂

      IZMDC @meryc @mermuscim şimdi geçmiştir hesabına gün sonunda geçiyor

       YESIL @kronik İşimizin temel prensibi sabır beklenti ve beklemek bakalım bize neler verecek bizden neler alacak sonuçta ben kimseye al demiyorum diyememde ama ben beklerim sıkıntı yok 👍

        YESIL @kronik Bist izin verseydi yönü hep yukarıydı patrondan kaynaklı değil sonuçta bistin durumu belli nerden bilebilirsin mutasyon felan tedbirleri.

         YESIL @kronik Allah daha çok versin baya kazandırmış eğer aksi bir şey olmaz kap gelirse başvuru ile ilgili güzel yerlere gelir ama kâp gelmezse sallantı olabilir tabi ben kimseye kesinlik içerecek şeyler söyleyemem sadece umutlarımı belirtiyorum senin görüşlerine de saygım sonsuz.

          YESIL @kronik 3600 olacak diyen yokki zaten adam sermaye artırımı yapacak %3600 lük oda hisseyi 36 ya bölecek demek oluyo 70 liraya kadar normal seyretmiş bir fiyatı sence böl sonrası kaç olmasımı bekler diğer sermaye artırımların yüzdesine ve kaç tl olduğuma daha sonraki bölünme fiyatlarına bakarsan neden umut bağladığımız belli olur bizim görmediğimiz yada bilmediğimiz bir şey varsa bizide aydınlatırsan sevinirim bu yorumu artniyet olarak yazmıyorum gerçekten bilginiz varsa bizleride bilgilendirin.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.