LTL AKŞAMA TL ÇOK GÜÇLÜ OLUCAK SIKINTI YOK

  USD @(YTD)YORUMCU ANALİST(YTD) @((YTD))💲YORUMCU 💱 ANALİZİ💲((YTD)) ATLAMAYIN SONU HÜSRAN

   USD @armagan55 HAKLILIK PAYIN YÜKSEK EN BASİT NEDENLERDEN BİRİ YURT DIŞI İLE ÇALIŞAN FİRMALAR BÜRAKRASİYLE GÖRÜŞME HALİNDE İTHALAT İHRACAT KONUSUNDA SIKINTILARINI DİLE GETİRMİŞLER DEVLET MÜDAHELE EDİCEK ÇOK BÜYÜK FİRMALAR ZARAR DURUMUNDA DEVLT ONLARI KESİNLİKLE KOLLAMAK ZORUNDA PAHALI GELEN ÜRÜN SON TÜKETİCİ OLAN HALKA ULAŞTIĞINDA DAHA BÜYÜK SORUNLARLA KARŞILAŞMAMASI İÇİN ÖNCE FİRMALARIN İŞİNİ HALLEDİCEKTİR.

    LBP TÜRK LİRASIYLA ALIŞ VERİŞ YAPABİLİYORM FARKLI Bİ PARA BİRİMİNE İHTİYAÇ DUYMUYORUM EKMEK ALIRKEN DOLAR VER DİYEN YOK TL DÜZGÜN Bİ PARA BENCE. 1 DOLAR 1 EKMEK ALIORSUN 5 TL YE 5 EKMEK BİZİM PARA DAHA İYİ BİR PARA.

     USD @eko reis bu suriyelierin hepsnin a.q ben lanet köpekler

      USD @PATIENCE ! @🇹🇷💲💹NO PANİK!! 🎭💰💲🇹🇷 bu kolpacı alana nerelerde çıkıp konuşmuyr eskisi gibi 40milyar maaş alıp 1500 tl alana nasihat veren adam gibi adam

       USD @kadir... @fatih d hadi buyrun dolar çıktı diye sevinen vatandaş zamlar geliyor mazota benzine geldimi ettiğin kar falan yalan olur rahat ol. BU doların çıkışı kimseye fayda getirmez pikniğe gidersin karpuzun kilosu 1 tl 0.25 kuruşa karpuz alırdık yaz günü domates 4 tl ... 1 tl ye alırdık herşey zamlı ;)

        USD israilin abd nin oyununa gelmiycem TÜRK LİRASINA GÜVENİM SONSUZ ya herro ya merro ülkeme sonsuz destek.. tek başına hadi olsa bu desteği vermessem ilerleyenn zamanlarda herkes zarar görecek

         USD ulen kendi paramız var biz neden dolara bağlıyız bukadar herşeyi boşverin TL 'DE devam

          USD bu durumun herkese hem uzun vadede hemde kısa vadede çok büyük maddi zararları olacaktır. Türk lirasıyla işlem yapalım bırakın dolarla ilgilenmeyin ülke hükümet zor durumda.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.